pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » Szukam copywritera

Szukam copywritera

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2022-09-05, 13:07    Szukam copywritera Odpowiedz z cytatem
Cześć, czukam copywritera do stałej, regularnej współpracy, najczęściej dla branży odzieżowej, kobiecej, ale też zdarzają się teksty mocno techniczne (np. branża budowlana, sprzęt specjalistyczny). Fajnie byłoby, żeby ta osoba miała jakieś mniejsze lub większe pojęcie o pisaniu pod wyszukiwarkę.
Reklamy
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2022-09-05, 13:29    Szukam copywritera Odpowiedz z cytatem
Polecam w takim razie zamówić teksty pod seo w profesjonalnej firmie, szczególnie jesli zależy Ci na jakości. Od siebie polecam ich:
https://tekstokracja.pl/teksty-seo/
Dobry kontakt, szybka realizacja, zaangażowanie.

Aktualnie jest to jedna z lepszych agencji copywriterskich w Polsce, polecam indywidualny konakt, powinniście ustalić wycenę prowadzonych prac.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-06-07, 12:40    Szukam copywritera Odpowiedz z cytatem
Cześć, w takim razie mogę polecić https://bartekgasior.pl Współpracujemy z tym Panem od dłuższego czasu i wszystko jest jak najbardziej ok Smile Zaczęliśmy od wprowadzenia zmian na mojej stronie i przygotował dla nas teksty reklamowe pod SEO i wyszło naprawdę super. Polecam go wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w tworzeniu treści reklamowych.
Gusia





Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 62

Post2023-12-28, 14:11    Szukam copywritera Odpowiedz z cytatem
Jest mnóstwo takich usług
Strona główna forum » E-biznes » Szukam copywritera
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm