pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Terminal kart płatniczych

Terminal kart płatniczych

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-04-22, 18:58    Terminal kart płatniczych Odpowiedz z cytatem
Siema
Potrzebuje informacji na temat kosztów zakupu terminalu kart platniczych, ile mniej wiecej kosztuje utrzymanie, obsługa. Jaki terminal wybrac ? Czy każdy terminal moze służyć do sprzedawania doładowań telefonicznych ?
Ilość transakcji 30-50 na kwote okolo 15tys.

Wielkie dzięki !!!!
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-04-25, 21:54    Terminal kart płatniczych Odpowiedz z cytatem
Każda firma daje inne warunki ma inne opłaty, prowizje, wiec najlepiej podzwonić i zobaczyć kto jest najtańszy. Z tego co wiem to wiekszosc terminali ma mozliwosc sprzedaży doładowań.
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-04-27, 20:11    Terminal kart płatniczych Odpowiedz z cytatem
Prezes dobrze gada, kazda firma daje inne warunki i warto podzownic. Tu masz liste najlepszych firm:

Euronet
Polcard
Polbank
eService
Elavon
eCard
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2012-05-14, 10:24    Terminal kart płatniczych Odpowiedz z cytatem
Siema

Tak z ciekawości ile mniej więcej kosztuje taki terminal ... interesuje mnie zakup i utrzymanie ?
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-05-15, 21:08    Terminal kart płatniczych Odpowiedz z cytatem
Koszt utrzymania terminala dla kart płatniczych to okolo 50-100zl na miesiąc + prowizja ok. 2,5 -3% wartości transakcji.
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2016-07-05, 14:20    Terminal kart płatniczych Odpowiedz z cytatem
ja dostałem terminal kart na dobrych warunkach w pakiecie z kontem firmowym https://www.ideabank.pl/konto-firma-to-ja . W tamtym momencie jakoś bardzo o to nie zabiegałem ale skoro dali to wziąłem Wink Teeraz okazuje sie że mam stawki lepsze niż większość lokalnych sklepikarzy także jestem mile zaskoczony Wink
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Terminal kart płatniczych
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm