pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Tłumaczenia

Tłumaczenia

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
moneyghat





Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-21, 19:01    Tłumaczenia Odpowiedz z cytatem
Witam,
poszukuję profesjonalnej firmy, która ma w swojej ofercie tłumaczenia na angielski oraz z angielskiego na polski. Zarówno przysięgłe, jak i zwykle. Słownictwo jest naprawdę z wielu dziedzin(np. Medycyna, prawo, środowisko) więc nie usatysfakcjonuje mnie ktoś tylko znający angielski na dobrym poziomie. Naprawdę zależy mi na kimś kto będzie profesjonalny, sumienny.
Czy znacie jakąś firmę godną polecenia i dotrzymującą terminów? Z góry dziękuję za każdy namiar. Pozdrawiam!
Reklamy
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2015-08-19, 09:25    Tłumaczenia Odpowiedz z cytatem
Skoro masz trudne słownictwo z dziedzin takich jak medycyna czy prawo, to potrzebujesz biura, które zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi;) my w firmie korzystamy z http://www.amar-translations.pl/ dotrzymują terminów, zajmują się właśnie tłumaczeniami specjalistycznymi i technicznymi - tłumacz jest jednoczenie specjalistą z danej dziedziny;)
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-08-03, 12:54    Tłumaczenia Odpowiedz z cytatem
moja firma wszystkie potrzebne dokumenty tłumaczy w amar-translations.pl naprawdę czuć fachowość tych tłumaczeń i potem w trakcie rozmów z klientem nie mamy żadnych problemów polecam tą firmę
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2016-08-19, 12:47    Tłumaczenia Odpowiedz z cytatem
Każdy szuka czegoś odpowiedniego dla siebie, ja obecnie wykorzystuję w swej pracy tłumaczenia dla firm i jestem zadowolony.
Cryvesler





Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 6

Post2016-08-24, 15:35    Tłumaczenia Odpowiedz z cytatem
Ja jesli potrzebuję tłumaczenia biznesowe to zgłaszam się do biura tłumaczeń From-To.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2017-02-12, 16:29    Tłumaczenia Odpowiedz z cytatem
myślę że lepiej tłumaczenie powierzyć profesjonalistom nasza firma od lat współpracuje z biurem tłumaczeń centrum jezykow wykonywane przez nią tłumaczenia techniczne czy prawne zawsze były najwyższym poziomie
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2017-02-16, 16:08    Tłumaczenia Odpowiedz z cytatem
Konkretne miasto interesuje cię?
duke





Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 46

Post2023-01-07, 17:22    Tłumaczenia Odpowiedz z cytatem
Warto poruszać takie tematy na forum ponieważ tłumaczenia dla biznesu zawsze są w cenie. Pytanie jakie trzeba sobie zadać, to jaki jego rodzaj będzie nam potrzebny? Dużo tutaj będzie zależało do danej okazji. Z tych najczęściej wymienianych będą to prezentacje, spotkania czy nawet negocjacje. Najlepiej wtedy sprawdzą się tłumaczenia konsekutywne - https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/konsekutywne/ inaczej nazywane tłumaczeniem następczym. Jest to związane z jego formą, która polega na tłumaczeniu po zakończeniu wypowiedzi mówcy. Jest to nie lada wyzwanie, dlatego musimy wybrać kogoś bardzo doświadczonego. Chodzi nie tylko o znajomość języka obcego ale też wysoki poziom koncentracji czy dobrej pamięci. Wtedy mamy gwarancję najwyższej jakości tłumaczenia.
Strona główna forum » Hydepark » Tłumaczenia
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm