pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » To dobry pomysł?

To dobry pomysł?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ukon





Dołączył: 30 Mar 2016
Posty: 2

Post2016-03-30, 17:22    To dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem
Czy uważacie, że szybka pożyczka to dobry pomysł na dobranie odrobiny pieniędzy na założenie biznesu? Kredytu nikt mi nie da, dotacji też nie mogę wziąć i tylko ta opcja mnie ratuje... znalazłam kilka towarzystw http://www.finmarket.pl/finanse/szybkie-pozyczki , co o tym myślicie?
Reklamy
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-04-07, 13:48    To dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem
Nie, takie pożyczki moim zdaniem zawsze mają jakiś haczyk i każdemu biorącemu prędzej czy później to w pięty idzie.
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2016-07-19, 08:05    To dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Marlyyn, ten pomysł chyba nie jest najlepszy i ludzie sceptycznie podchodzą do takich szybkich pożyczek. Skoro jestem w tym temacie to sama chętnie zadam wam pytanie. Co myślicie o założeniu firmy, która zajmowałaby się dostawą produktów jak pasty warzywne czy mixy warzyw do sklepów? Myślicie, że to dobry pomysł? Bo ja obawiam się, że ciężko będzie z klientami, ponieważ jest wiele takich firm, jak np ta: http://www.rogowski.net.pl/nowy-produkt-pasty-warzywne/pasty-warzywne/
denis





Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 26

Post2016-08-01, 21:57    To dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem
Jako koncepcja wyglada dobrze.
Piotras1980


BMW
E46

Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 3
Miasto: Poznań

Post2016-08-03, 11:19    To dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem
Jeśli pomysł jest bardzo dobry i wszystko jest przygotowane w 100% i potrzebujesz tylko kilka set złotych, to można zaryzykować z takim kredytem. Ale lepiej spróbować u znajomych, rodziny itd.
semez





Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 1
Miasto: Szczecin

Post2016-08-05, 12:32    To dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem
Dobry Smile
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-04-10, 12:52    To dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem
Branie pożyczki przez internet jest przede wszystkim bardzo wygodne. Można bowiem bez wychodzenia z domu załatwić wszystko i jedynie czekać na kuriera z umową, a następnie pieniądze. W taki sposób korzystanie z odpowiednich produktów jest bardzo przyjemne. Nie należy mieć zatem żadnych obaw co do tego typu produktów, ponieważ sprawdzają się one w swojej roli naprawdę rewelacyjnie i można bardzo wiele na nich zyskać. Po kolejne informacje udaj się na stronę http://www.inwestuj-online.pl/czy-pozyczki-przez-internet-sa-bezpieczne/
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » To dobry pomysł?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm