pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Transmisje sportowe w internecie

Transmisje sportowe w internecie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
gbiesiadacz





Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-27, 11:27    Transmisje sportowe w internecie Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu popsuł mi się telewizor i postanowiłem nie kupować nowego. Dokupiłem sobie tuner mpeg4 do komputera i mogę oglądać telewizję na monitorze komputera. Mimo wszystko jest jednak problem gdy chcę obejrzeć jakąś transmisję sportową, gdyż na tych dostępnych za darmo kanałach nie są zbyt często transmitowane wydarzenia sportowe. Wiecie może gdzie znajdę jakąś stronę z transmisjami vod sport (piłka nożna, NBA, sztuki walki). Chodzi mi o strony, które oferują dobrą jakość obrazu oraz brak przycinek.
Reklamy
Zbenek345





Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-28, 10:47    Transmisje sportowe w internecie Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy w ogóle coś takiego istnieje... mam na myśli legalne, oficjalne źródła. Na pewno można trafić na stronki, gdzie ludzie puszczają transmisje sportowe ze swoich telewizorów. Często jakość jest słaba i się zacina. Często też takie strony są usuwane ze względu na naruszanie praw autorskich itp. Ja mam telewizor i wybrałem do tego jeden z tańszych abonamentów tv satelitarnej i mam większość kanałów sportowych.
SUPERchlop





Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-05-01, 21:00    Transmisje sportowe w internecie Odpowiedz z cytatem
Myślę, że jak wpiszesz w wyszukiwarkę sport vod to na bank coś znajdziesz. W sumie możesz jeszcze wpisywać konkretne dyscypliny które Cię interesują. Ja czasem korzystam z weeb.tv lub goldvod. Tam zawsze znajduję coś dla siebie. Ty też powinieneś. Miłego oglądania
Strona główna forum » Hydepark » Transmisje sportowe w internecie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm