pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
BooMan





Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 1

Post2016-03-15, 09:26    Ubezpieczenie AC Odpowiedz z cytatem
Szukam jakiejś firmy ubezpieczeniowej z dobrym pakietem OC/AC. Głównie zależy mi na AC i ich wypłacalności. Słyszałem różne opinie o ubezpieczycielach AC, że nie chcą wypłacać, że zaniżają wyceny. Możecie polecić kogoś dobrego?
Reklamy
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2016-03-17, 09:54    Ubezpieczenie AC Odpowiedz z cytatem
Najlepiej porównać kilka różnych ofert. Tylko w ten sposób można dobrać coś sensownego. nie wiem skąd jesteś, ale jesli gdzieś z okolic Gliwic lub Zabrza to moge ci polecić taką fajna multiagencję: http://silesiaubezpieczenia.pl/pakiet-ocac/ Zanim cos zaproponują porównują warunki różnych ubezpieczycieli i zawsze sa w stanie coś sensownego dobrać.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-01-04, 15:38    Ubezpieczenie AC Odpowiedz z cytatem
Najlepiej porównać oferty, ale odradzam używanie do tego wszelkich porównywarek ubezpieczeniowych, bo dane w nich zawarte nie zawsze są aktualne i ja jestem tego dobrym przykładem. W ubiegłym roku bardzo szybko musiałem znaleźć nowego ubezpieczyciela, bo nie do końca byłem zadowolony z ówczesnego, a bardzo późno zorientowałem się, że kończy mi się ubezpieczenie. Postanowiłem wtedy porównać oferty właśnie w jednej z porównywarek dostępnych w Internecie i przepłaciłem kilkaset złotych, bo w mtu24 mieli dużo niższe ceny i w kolejnym roku ubezpieczyłem samochód właśnie tam. Podrzucam link do ich strony dla zainteresowanych http://www.mtu24.pl/
Strona główna forum » Ubezpieczenia » Ubezpieczenie AC
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm