pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na wakacjach ?

Ubezpieczenie na wakacjach ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-05-06, 16:49    Ubezpieczenie na wakacjach ? Odpowiedz z cytatem
Hej Smile

W połowie czerwca planuje wycieczkę samochodem do Francji na tydzień i zastanawiam się czy opłaca się wykupować jakies ubezpieczenie ? Może ktoś sie zna na tym i mógłby podpowiedzieć jakie są w ogóle rodzaje ubezpieczeń na wakacje i ile mniej wiecej kosztują ?
Reklamy
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2012-05-08, 11:26    Ubezpieczenie na wakacjach ? Odpowiedz z cytatem
A ile masz lat, bo ja mniej niz 26, to chyba najlepsza opcja to karta euro26, albo ISIC.

Pozdrawiam
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-05-09, 21:18    Ubezpieczenie na wakacjach ? Odpowiedz z cytatem
Ubezpieczeń na rynku jest wiecej niz gwiazd na niebie. Mozesz ubepzieczyc wszystko zdrowie, bagaz, samochod, ... itp czy warto ? to juz zalezy od Ciebie, jak masz kase to sie ubezpiecz i zapomnij jak chcesz zaoszczędzić to nie kupuj i uwazaj na siebie Wink
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2012-05-17, 12:27    Ubezpieczenie na wakacjach ? Odpowiedz z cytatem
Wedlug mnie oplaca sie wykupic ubezpiecznie a w szczegolnosci jak jedziesz samochodem. Nigdy nie wiadomo co sie stanie i warto miec "wrazie w" zabezpiecznie w postaci ubez.
Ekspert PKO Banku Polskie





Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 12

Post2012-05-18, 14:48    Ubezpieczenie na wakacjach ? Odpowiedz z cytatem
Klientom PKO Banku Polskiego i Inteligo polecam ubezpieczenie turystyczne „Wojażer” - ochronę w trakcie podróży oraz pobytu w kraju bądź za granicą (OC, NW, szpital, przychodnia, ubezp.. bagażu). Polisę możesz kupić z datą bieżącą lub przyszłą, na okres od 1 dnia do 1 roku. Cena ubezpieczenia wynosi już od 5 zł w przypadku 5-cio dniowego wypoczynku w kraju i od 9 zł w przypadku 5-cio dniowego wyjazdu za granicę. W zależności od potrzeb masz możliwość wyboru sumy ubezpieczenia. W przypadku umów dłuższych niż 6 miesięcy otrzymasz 20% rabatu.
Polecam.
Ekspert PKO Banku Polskiego
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-01-17, 12:27    Ubezpieczenie na wakacjach ? Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie polecam. Ja sam korzystam z ubezpieczenia firmy https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66541/ubezpieczenie-nnw-na-wszelki-wypadek/ Ubezpieczenie zapewnia pomoc finansową w najtrudniejszych chwilach, kiedy Tobie albo komuś z Twoich bliskich, stanie się fizyczna krzywda w wyniku niezależnych od Was zdarzeń.
Strona główna forum » Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na wakacjach ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm