pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » Ubezpieczenie rodziny

Ubezpieczenie rodziny

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2013-02-06, 10:26    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Hej,

Szukam ubezpieczenia dla mojej rodziny ( 3 osoby ). Interesuje mnie podstawowe ubezpiecznie od smierci albo jakiegos wypadku, ktory spowoduje kalectwo ... bez zadnych dodatkowych opcji. Czy jest mozliwe zebym znalazl takie ubezpiecznie ??
Reklamy
kluska33





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 24

Post2013-02-08, 20:20    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Myślę, że nie będzie problemu, bo z reguły ubezpieczenie bierze się dopasowane. Te wszystkie opcje, których nie chcesz, są w formie umów dodatkowych, nie ma obowiązku korzystania z nich.
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2013-02-11, 10:32    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Ile kosztuje na miesiąc takie ubezpieczenie ? może tez sie skusze Smile
Iwona.55





Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 2

Post2013-02-12, 20:18    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
W Generali mogę wyliczyć składkę, ale potrzebuję więcej danych.

Tak na 'sucho', bez danych mogę polecić w Generali coś takiego jak ubezpieczenie na rok Evento, jest kilka wariantów, najtańszy kosztuje 75zł/msc i można objąć 6 osób takim ubezpieczeniem. Wtedy w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku suma ubezpieczenia wynosi 50,000, podobnie trwałe inwalidztwo. Do tego ubezpieczenia można dokupić umowy dodatkowe np. śmierć w śodku lokomocji, poważne zachorowanie itd.

Dużo szczegółów, więc najlepiej zadzwonić lub zostawić kontakt i więcej opowiem.
pozdrawiam
Iwona
kluska33





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 24

Post2013-03-08, 16:21    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Na dzieci, albo jakąkolwiek dodatkową osobę dodaną do ubezpieczenia z reguły można dostać zniżkę. Warto o to zapytać u ubezpieczyciela.
morisek





Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 11

Post2013-03-09, 00:25    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Ja np. w ING mam takie podstawowe ubezpieczenie , które obejmuje mnie, drugą połówkę i dwoje dzieci (2+2). W ramach pakietu rodzinnego ubezpieczenie obejmuje ochroną wszystkie dzieci, które ukończyły 1 rok życia i nie ukończyły 18 lat, a kwota składki nie zależy od liczby dzieci i pozostaje niezmienna w trakcie trwania ubezpieczenia. Sama składka jest naprawdę niewielka.
borecki





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 16

Post2013-03-23, 20:24    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
ja mam akurat polisę połączoną z inwestycją też w ING. W części ochronnej mogę ubezpieczyć aż do 10 osób, które nie muszą być ze sobą spokrewnione. Ja ubezpieczyłem żonę i dzieci.
Mati





Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 5
Miasto: Rzeszów

Post2013-04-04, 13:32    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
I jaka kwota mniej więcej wychodzi za miesiąc?
Chociażby nawet na jedną osobę?
karol





Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 3

Post2013-04-25, 22:19    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Ubezpieczenie na życie kiedyś miałem z firmy w której pracowałem, ale obecnie prowadzę DG i już nie posiadam takie polisy. Myślę, że ubezpieczenia na życie najlepiej opłacają się właśnie w zbiorowej formie w zakładach pracy, wtedy są najlepsze warunki.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-05-06, 19:10    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Iwona.55 napisał:
W Generali mogę wyliczyć składkę, ale potrzebuję więcej danych.

Tak na 'sucho', bez danych mogę polecić w Generali coś takiego jak ubezpieczenie na rok Evento, jest kilka wariantów, najtańszy kosztuje 75zł/msc i można objąć 6 osób takim ubezpieczeniem. Wtedy w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku suma ubezpieczenia wynosi 50,000, podobnie trwałe inwalidztwo. Do tego ubezpieczenia można dokupić umowy dodatkowe np. śmierć w śodku lokomocji, poważne zachorowanie itd.

Dużo szczegółów, więc najlepiej zadzwonić lub zostawić kontakt i więcej opowiem.
pozdrawiam
Iwona


Zawsze myslaem ze takie ubezpieczenia sa o wiele drozsze a tu 75zl miesiecznie a w razie jakiegos wypadku kasa zawsze sie przyda.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2013-05-20, 08:24    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Jak dobrze poszukasz to mozesz znalezc ubezpieczneie nawet za 50zl.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-01-17, 12:31    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Witam. Chciałem się dowiedzieć czy opłaca się ubezpieczać bagaże jeżeli jedziemy na wakacje. Co prawda nigdy nie miałem z nimi problemu ale wiadomo jakie mamy czasy i, że lepiej dmuchać na zimne. Zastanawiam się nad ofertą https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66535/ubezpieczenie-bagazu/ Myślicie, że to dobry wybór?
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2022-08-01, 19:29    Ubezpieczenie rodziny Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie to bardzo ciekawe ubezpieczenia w bardzo dobrych cenach, znajdziecie tutaj https://superpolisa.pl/partner/ergo-hestia/ . Jeśli zastanawiacie się nad zakupem dobrego ubezpieczenia, to w mojej ocenie warto sięgnąć do ichniejszej oferty. Na pewno znajdziecie odpowiednie ubezpieczenie
Strona główna forum » Ubezpieczenia » Ubezpieczenie rodziny
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm