pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych

ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
xpamey





Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 29

Post2014-11-07, 16:50    ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych Odpowiedz z cytatem
Szukam dobrego i sprawdzonego ubezpieczenia. Zależy mi na szerokim zakresie obejmującym różne aktywności typu trekking, zjazdy narciarskie, kolarstwo czy wspinaczka. Ubezpieczenie to musi działać we wszystkich krajach, nie tylko europejskich, bo zdarzają mi się często z moją paczką wyjazdy poza kontynent. Najlepsze byłoby długoterminowe, bo nie chce mi się co chwilę odnawiać polisy. Z góry dzięki za propozycje, pozdrawiam
Reklamy
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2014-11-12, 09:48    ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych Odpowiedz z cytatem
Kiedys słyszalem o ubezpieczeniu globtrotter albo cos w tym stylu.
ostrygosc





Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 7

Post2014-11-25, 13:13    ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych Odpowiedz z cytatem
Ja należę do klubu turystycznego Alpenverein - zdecydowanie opcja tylko dla aktywnych i w tzw. "pakiecie" opłacanym w ramach składki mam ubezpieczenie.
xpamey





Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 29

Post2014-11-30, 19:37    ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych Odpowiedz z cytatem
Alpenveiren to austriacki klub prawda? Wolałbym jednak coś polskiego, bo z językiem u mnie słabo, a jak dojdzie co do czego, stres i tak dalej to ciężko sobie choć słowo w języku obcym przypomnieć.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2015-01-05, 10:12    ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych Odpowiedz z cytatem
Obecnie wiekszosc ubezpieczycieli bedzie mialo polisę rozszerzoną o sporty ekstremalne.
xpamey





Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 29

Post2015-01-28, 20:17    ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych Odpowiedz z cytatem
Znalazłam coś takiego http://pza.org.pl/news.acs?id=2879546 . Co mi się podoba, to jest to, że to polskie ubezpieczenie także w razie wypadku nie będę miała problemów z komunikacją. Ale jak wygląda reszta? Ktoś może korzysta z tego ubezpieczenia i mógłby coś więcej napisać?
ostrygosc





Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 7

Post2015-04-09, 14:48    ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych Odpowiedz z cytatem
Tak Alpenverein to zagraniczne ubezpieczenie aczkolwiek ma też swoje przedstawicielstwo w Polsce. Wiele osób, które zajmują się aktywnością zwłaszcza w górach właśnie tę opcję ubezpieczenia poleca. Ja się o tym dowiedziałem w ym biurze: http://www.ocacubezpieczeniakrakow.pl/ Jak chcesz to możesz się dowiedzieć u nich więcej na ten temat.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-04-30, 09:43    ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze ubezpieczam się https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/Podroz/ubezpieczenie-turystyczne-w-podrozy i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory miałem kilka drobnych przygód podczas wakacji i za każdym razem bezproblemowo otrzymałem odszkodowanie, ale także pokryto koszty leczenia nawet te pochodzące zza granicy. Warto wydać kilka złotych więcej na dodatkowe ubezpieczenie, żeby później nie martwić się dodatkowo, kiedy faktycznie coś się stanie. Myślę, że ty również będziesz zadowolony, tym bardziej, ze z tego co widzę, zajmujesz się sportami ekstremalnymi.
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2022-08-01, 19:20    ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych Odpowiedz z cytatem
Gdy ja poszukiwałam jakieś przydatnych informacji w zakresie ubezpieczeń, to mój znajomy polecił mi, żebym w wolnej chwili zerknęła sobie tutaj https://superpolisa.pl/partner/powszechny-zaklad-ubezpieczen/. Muszę przyznać, że tam można porównać sobie oferty od różnych agencji ubezpieczeniowych, to jest niesamowicie wygodną opcją
Strona główna forum » Ubezpieczenia » ubezpieczenie turystyczne dla osób aktywnych
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm