pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Usg kostki

Usg kostki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2019-09-21, 19:53    Usg kostki Odpowiedz z cytatem
Mój brat ostatnio na rowerze zaliczył spotkanie z samochodem i uszkodził sobie nogę. Niestety, ale na pogotowiu zbagatelizowano jego narzekanie na ból i problem ze stawaniem na nogę. Poszedł prywatnie na usg kostki w Gdańsku, gdzie okazało się, że doszło do uszkodzenia stawu i mięśni. Jak widać, warto więc samemu dbać o swoje zdrowie i nie słuchać tego, co znachorzy uznają za stan faktyczny.
Reklamy
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2022-04-27, 14:42    Usg kostki Odpowiedz z cytatem
Ostatnio miałam problem z kostką i stwierdziłam, że przydałoby się zrobić podstawowe badania. Doszłam do wniosku, że na pierwszy ogień pójdzie USG które wykonam sobie w tym miejscu http://multimed.pl. Słyszałam o tej placówce wiele pozytywnych opinii, więc myślę że nie będę rozczarowana
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2023-10-15, 17:46    Usg kostki Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chcielibyście wykonać sobie profesjonalne badanie USG, to myślę, że tego typu usługi znajdziecie między innymi u CM Gamma w Warszawie na ul Broniewskiego 3. Pracują tam świetni specjaliści którzy od razu będą mogli postawić wam diagnozę. Skontaktuj się z nimi, w celu umówienia na wizytę
Strona główna forum » Hydepark » Usg kostki
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm