pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » W co inwestować?

W co inwestować?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Center





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-29, 18:45    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich. Chciałbym się was poradzić w kwestii, która mi chodzi po głowie już od kilkunastu miesięcy i jestem na granicy podjęcia decyzji... Chodzi o wynajmowanie nieruchomości, chciałbym wejść w ten biznes. Pytanie tylko brzmi następująco: w co najlepiej inwestować pieniądze? W lokale, w biura, w hale, w mieszkania? Nie mówię już o marketach, bo tyle pieniędzy to nie mam, ale wybór i tak jest spory...Inwestycja tego rodzaju to jeden z najlepszych sposobów na pomnażanie kapitału, z tego, co się orientowałem oraz gwarancja comiesięcznego zysku nawet przez wiele lat... Laughing
Reklamy
kristiano





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-30, 09:43    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz nabyć nieruchomość to nie w celu wynajmowania, tylko oddania w najem Wink To tak gwoli ścisłości. Ogólnie rzecz biorąc to bardzo dobry pomysł, ale przed włożeniem w to jakichkolwiek pieniędzy radzę bliżej zapoznać się z tematem. Takie merytoryczne przygotowanie pomoże podjąć lepsze decyzje w przyszłości. Rzeczywiście można z tego mieć przyzwoite zyski.
majnikson





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-31, 14:13    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że każda nieruchomość i dawanie pod wynajem to będzie chyba najlepsza decyzja twojego życia czy lokal, czy mieszkanie albo lokale pod biurowce. To naprawdę jest niezła inwestycja i całkiem nie głupi zarobek. Wydaje mi się, że chyba to będzie najlepsza opcja, jeżeli chcesz zacząć inwestycje nie trzeba mieć dużej wiedzy na temat nieruchomości więc poradzisz sobie, ale posiłkuj sie tą stroną: http://www.jestem-rentierem.pl/ Smile

Ostatnio zmieniony przez majnikson dnia 2015-08-04, 14:30, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-08-01, 13:20    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Nieruchomość w dobrym miejscu przynosi krocie.
ulopez





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-08-01, 16:52    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Zarówno lokal z przeznaczeniem na usługi/handel, jak i mieszkanie jest dobrą inwestycją. Wszystko zależy od tego w jakiej lokalizacji będziesz mieć ten lokal i o jakim mieście mówimy. W dużym mieście na pewno nie będziesz narzekać na brak zainteresowanych wynajmem. Łatwiej też będzie negocjować korzystną dla Ciebie cenę. W mniejszym mieście może nie być takiego popytu na lokale i mieszkania.
black.cat.1988





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-01, 18:16    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Uderzaj tak ja mówią poprzednicy w te miasta, które są większe i gdzie liczba mieszkańców jest duża. Możesz tu na pewno celować w Warszawę, Wrocław albo nawet Kraków. W mniejszym miejscowościach nie ma szans by ludzie się pchali o wynajmowanie lokali czy mieszkań bo smutna jest prawda, że przychodzi niestety niż demograficzny i z tym w wioskach może być problem.
Center





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-02, 10:02    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za dobre rady i zmotywowaliście mnie tymi zachęcającymi postami Laughing Ale ja chciałbym jeszcze dokładniej nieco rozejrzeć się w temacie, skupiając się na tych dużych miastach może...? Nie wiecie, gdzie mógłbym zasięgnąć fachowej porady, dotyczącej tego tematu? Może są w necie jakieś poradniki lub fachowcy, którzy doradzają, jak zostać rentierem? Natknęliście się na coś takiego? Idea
VanGog





Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-08-17, 13:23    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
to jest bardzo dobry biznes, doskonała lokata kapitału. osobiście inwestowałbym w mieszkania w miastach, w których zlokalizowane są uniwersytety, bo studenci zawsze będą istnieć i często przenoszą się do większych miast aby szybko opuścić staruszków. natknąłem się kiedyś na gościa, który prowadzi taki biznes, z tą różnicą, że nabrał kredytów na mieszkania pod wynajem. nie pamietam jego imienia, ale wiem, że ma tutoriale na yutube. proponuję poszukać na tymże portalu pod frazami "kupno mieszkań na wynajem" itp. gość napisał nawet jakiś poradnik. na pewno dotrzesz jak poszperasz.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-08-17, 18:02    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Są też alternatywne inwestycje i to nie mniej dochodowe a tak samo bezpieczne. W dzieła sztuki, złoto i inne. Pomagam na starcie. Oferta tak dla firm, biznesu jak i osób prywatnych. www.zrealizujmarzenie.webnode.com w podstronie - Dla inwestora.
Manor





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 36

Post2015-09-01, 13:01    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Może zainwestuj w coś niszowego, np. dzieła sztuki.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2015-09-01, 21:05    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Według mnie najlepiej inwestować w złoto tj. sztabki albo monety, to chyba obecnie jedna z bezpieczniejszych inwestycji.
g.wronka





Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 19

Post2015-11-17, 16:07    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Wynajem mieszkania w Krakowie to żyła złota. Jest mnóstwo chętnych, a rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Myślę, że jak najbardziej warto wejść w ten biznes Smile
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-11-17, 16:46    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Proszę, konkretnie i od zaraz - www.zarabianieodzaraz.pl.tl
Tomek P





Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 6

Post2015-11-17, 18:23    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że najlepszą i najłatwiejszą inwestycją będzie inwestycja w lokale użytkowe. Chociaż jeśli nie chcesz ciągłego zamieszania, to może i mieszkania lepsze, jeden wynajmujący na lata? Z lokalem też to się może udać, ale patrząc na to, w jakim tempie, przynajmniej u nas, otwierają się i zamykają sklepy i lokale, to myślę sobie właśnie, że częsta zmiana będzie tu na porządku dziennym, niestety... Mój znajomy wynajmuje i najlepiej mu wychodzi interes z cukiernią i sklepem mięsnym, sieciówkami:-)
bartkowski90





Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 3

Post2015-11-18, 10:12    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Zainwestuj sobie w obligacje skarbu Państwa, może Ci się opłaci:)
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » W co inwestować?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm