pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku?

W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2014-08-19, 11:11    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
Hej,

Nie stać mnie na korzystanie z profesjonalnych agencji marketingowych a chciałbym przeprowadzić badanie rynku ? Czy gotowe ankiety w internecie sa warte zachodu ? Pomożecie ?
Reklamy
Motofan





Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 10

Post2014-08-25, 09:40    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
Jak szukasz czegos taniego, to chyba nie masz wyboru i zostaja Ci ankiety. Moim zdaniem sa warte zachodu, tylko trzeba znalezc dobra Smile
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2014-09-22, 12:54    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej skorzystaj z darmowych stron, gdzie można stworzyć ankietę, a potem wrzucaj na darmowe serwisy i portale społecznościowe.
a.zajac87





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 33
Miasto: Warszawa

Post2015-01-28, 15:00    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
Odzew może być mały ale to jedyne budżetowe rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy.
chmielewmalgo12





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 21

Post2015-01-28, 15:53    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
No może być ciężko z iloscią danych do analizy.
jasania23456





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 20

Post2015-01-28, 16:24    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
Jak się ładnie poprosi i ankieta jest ciekawa to ja zawsze pomagam Wink
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-05-18, 12:02    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
zlaeży czy gotowe pytania będą dla ciebie wartościowe
kapaturya





Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-18, 22:16    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
gotowa, dobrze przygotowana ankieta internetowa to wcale nie takie złe rozwiązanie,nie wiem tylko, do kogo jest kierowana - jaką grupę miałaby zbadać, można ją dać na portale społecznościowe, ale do naszej firmy takie ankiety przychodziły na oficjalną skrzynkę z ładnie uzasadnioną prośbą o wypełnienie i musieliśmy na polecenie szefów te ankiety wypełnić i odsyłać Smile
Musiok





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-30, 13:36    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
Może warto popytać kogoś mądrzejszego, co powinna zawierać taka ankieta. Następnie poszukać dobrego wzoru w internecie i stworzyć własną. Najlepiej zacząć od rozsyłania znajomym lub firmom, które znamy i prosić o wypełnienie i przesłanie kolejnej osobie.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-04-11, 12:15    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
Takie ankiety raczej nie będą miarodajne. A korzystanie z usług profesjonalnych agencji wcale nie musi być drogie. No, a druga rzecz, że taka inwestycja się zwraca. Odezwij się do firmy Marketing relacji. Tutaj http://marketingrelacji.com/ masz namiary. Wiem, że robią badania rynku.
Joanna_G





Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 4

Post2016-04-13, 13:43    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi sie, że dobrym pomysłem będzie dołączenie takiej ankiety do newslettera albo do meila wysyłanego po zakupie (oczywiście zależy to od Twojej branzy). Pozdrawiam
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-04-14, 08:33    W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku? Odpowiedz z cytatem
Joanna - masz rację - w ogóle takie "dbanie o klineta" poprzez mailingi, newslettery itp. jest ważne. Klient musi być zadowolony i usatysfakcjonowany. A z tego co czytałam na stronei Mareking Relacji (którą magda podesłała) to ich badania rynku mają dość wszechstronny zakres. Badają nie tylko jakośś obsługi klientów, ale także ich potrzeby, preferencje czy atrakcyjność dla nić poszczególnych produktów i usług.
Strona główna forum » Marketing, reklama » W jaki sposób tanio przeprowadzić badanie rynku?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm