pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » W jakie gry gracie?

W jakie gry gracie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
ida2015





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-04, 16:33    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
W co gracie na komputerze/konsoli w wolnym czasie? JA najbardziej lubię strategię, to takie połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo nie dość, że się doskonale bawię, to jeszcze rozruszam szare komórki. Tylko nie wiem gdzie mam te gry kupować. Ceny na sklepowych półkach mnie przerażają. Przynajmniej raz w miesiącu lubię sobie coś kupić. Zazwyczaj idę do galerii, gdzie jest sklep z elektroniką i grami, tylko, że jeśli nie ma promocji, to taki wydatek jest dla mnie sporym obciązeniem. Może więc da się gdzieś kupić gry taniej?
Reklamy
janastazy





Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-04, 18:18    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Ja natomiast lubię przygodówki. mam ich wile w swojej kolekcji. Myślę, że jeśli chodzi o ceny to może warto poszukać jakiegoś sklepu w sieci. Ewentualnie spróbuj na allegro. Dość przystępne ceny i duży wybór. Powodzenia.
monika35





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 8
Miasto: Zielona Góra

Post2015-05-05, 13:38    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Też lubię gry, zwłaszcza przygodówki, ale ostatnio gram coraz mniej, bo mnie zwyczajnie nie stać na najnowsze tytuły. W centrach handlowych nowości są baaadzo drogie, ale jak poszukasz na aukcjach w internecie lub uda Ci się coś znaleźć na wyprzedaży, to da się zaoszczędzić.
ida2015





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-05, 18:35    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Nie za bardzo chce mi się brać udział w aukcjach. Na to potrzeba czasu, poza tym nie ma gwarancji, że uda się kupić za cenę o wiele niższą niż oryginalna cena w sklepie. Chyba pozostaje mi inne ryzyko w postaci kupowania używanych gier. Czy trafiło wam się kiedyś, że kupiona używana gra była uszkodzona, albo po prostu nie dało się jej uruchomić? A może są jakieś "komisy" w których ludzie wymieniają się tytułami?
marcinw





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 1

Post2015-05-06, 16:47    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Ja teraz czekam na Wiedźmina :3




kasa fiskalna
prozak





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 13

Post2015-05-08, 19:08    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
No ja kiedyś bardzo często grałem w FIFE ale nie mam już tyle czasu ta gra wymiata i jest najlepsza chyba rynku hehe Teraz to jak już wyszła ta gra z tej najlepszej serii Rockar Games gram tylko w GTA V na mojej konsoli, grafika mnie po prostu powaliła na kolana < 3 Jest super i mogę tutaj sobie pograć nawet online co mi sprawią wielką frajdę jak dziecku
Samulka





Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 4

Post2015-11-02, 02:54    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio na tej stronie http://tanieporownanie.pl/kategoria-inne szukałam bodajże piersiówki i rzez przypadek wpadłam właśnie na różne gry towarzyskie. Popatrzcie sobie, bo z takimi grami można się nieźle pobawić ze znajomymi Razz
patykarl





Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 3
Miasto: Sandomierz

Post2015-11-06, 18:57    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Ja najczęściej gram w gierki samochodowe: cała seria Need for Speed, Grid, Colin Mcrae, Carmageddon Wink
kyms





Dołączył: 09 Lis 2015
Posty: 2
Miasto: Grodzisk Mazowiecki

Post2015-11-09, 10:40    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Obecnie w nowego Batmana - po ostatnim patchu można grać bez problemu Wink

Szykuję się pod nowego Fallouta, tylko ta cena :<
adamski9





Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 3

Post2015-11-12, 12:59    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Najczęściej w gry planszowe:)
libby





Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-25, 23:14    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Moją ulubioną grą komputerową od kilkunastu lat są niezmiennie Simsy. Przez te kilkanaście lat doczekałam się już czwartej części i kilkunastu dodatków przez lata. Nadal tak samo mi się podoba i chętniej do niej wracam, pomimo tego, że obecnie posiadam tylko czwartą część. Na konsoli lubię grać w interaktywne, sportowe gry przy których można się ruszać i być aktywnym. Dodatkowo lubię grać w mahjonga i sudoku na komputerze.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 17:58    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Strategie przede wszystkim.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-12-30, 07:08    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
A który z tych laptopów polecalibyście do gier http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,_Acer.bhtml ? Przydałbym mi się laptop, bo czasem jadę w delegacje, człowiek by zagrał, a nie ma na czym.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 04:49    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Laptop do gier to ~spory wydatek, lepiej za te pieniądze kupić superwydajnego blaszaka albo konsolę.
Fazi





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 59
Miasto: Katowice

Post2016-01-27, 14:38    W jakie gry gracie? Odpowiedz z cytatem
Lubię gry z otwartym światem, a zwłaszcza Mafię I i II oraz całą serię GTA.
Strona główna forum » Hydepark » W jakie gry gracie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm