pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość...

Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2013-05-28, 10:38    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Reklamy
POpremieSKOK
Gość







Post2013-05-28, 10:38    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Chyba chodzi o arabow i czrnoskorych ktorzy chca zasilkow a my POLACY ciezko pracujemy i placimy za wasze dobra kupujemy jedzenie i niemieckie auta
POpremieSKOK
Gość







Post2013-05-28, 10:40    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
a kto wam bedzie pracowal za te niskie stawki ? kupowal wasze dobra i wynajmowal mieszkania w chorych cenach
gambi





Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 3

Post2013-11-12, 12:48    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Prawda jest taka ze prace jakie wykonuja Polacy za granica Niemiec czy Anglik nie chce nawet patrzec. Wiec nie ma mowy o tym ze Polacy zabieraja im miejsca pracy.
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2013-12-02, 14:18    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi sie że tu nie chodzi o prace, tylko o socjal.
na_bogato





Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 16
Miasto: Lublin

Post2014-10-22, 08:41    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Też mi się tak wydaje. Nie przeczę, że wielu jest takich którzy naprawdę ciężko pracują (sama pracowałam w Holandii więc wiem jak to wygląda "od wewnątrz") ale jest też niemała liczba osób, dla których nie praca jest priorytetem a właśnie socjal
jagodka





Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 25

Post2014-10-22, 22:23    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
no własnie mi też się wydaje ,ze chodzi o social. mam znajomego co siedzi w Austrii okolice Insbrucka ludzie otarci przyjaźni otoczene gór. akurat on ma dobrą prace bo i czasami zarabia 2 tysiace euro. Jednak wielu pracuje za minimalna czyli 1000 euro
na_bogato





Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 16
Miasto: Lublin

Post2014-10-27, 11:49    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Niezła "minimalna", nie ma co - tylko zazdrościć takiej Wink Z kolei mój znajomy wprawdzie pracuje w Anglii, ale już jego żona zajmuje się wyłącznie wychowaniem dwójki dzieci, oczywiście urodzonych na Wyspach. Ale czy można im się dziwić, jeśli sobie przypomnimy jaki socjal mamy w Polsce?
Klacior





Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-23, 17:50    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Pracowałem w Anglii czy jak kto woli w 'Wielkiej Brytanii' i powiem wam, że tam zarobki nie są za duże, jeśli ktoś jedzie tylko po maturze albo nawet bez matury..Według mnie tam się liczy bardziej spryt i to czy ktoś jest przedsiębiorczy czy ktoś nie jest przedsiębiorczy. Jeśli ktoś nie ma siły przebicia to będzie tyrał za minimalną a jeśli ktoś się tam wyróżni to ma szansę na większy zarobek



Zakupy przez internet są złe? NIGDY!http://bettershopping.blog.com/ Poczytaj mój blog a dowiesz się jak wygodne są zakupy przez internet!

Ostatnio zmieniony przez Klacior dnia 2015-06-24, 15:01, w całości zmieniany 1 raz
hryzantema





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-04, 13:04    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Prawda jest taka, że w większości to Polacy utrzymują gospodarkę tych krajów. Holender, Brytyjczyk i inni pracujący nawet fizycznie, pracuje mniej produktywnie i wolniej, a i tak zarabia więcej na godzinę. Polacy zarabiają mniej, a i tak lepiej pracują.


Nawet najbardziej wybredny klient nie wyjdzie ze sklepu Witeks z pustymi rękami. https://brunomichalak.wordpress.com/2015/02/24/gdzie-kupic-sprzety-do-domu/ zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu

Ostatnio zmieniony przez hryzantema dnia 2015-06-29, 20:36, w całości zmieniany 1 raz
robenio2x





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-05-04, 14:25    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Dobre dobre - tak jest, zgadzam się z tą jakby to rzec prawdziwą doktryną już tak wzniośle Smile Polak zawsze pracuję za trzech i Polak zawsze jest najbardziej pracowity. Sam byłem parę lat temu na budowie w Niemczech i nie lubiłem pracować z Niemcami bo oni byli bardzo powolni i zawsze to odwalali wielką fuszerkę. Nie podobało mi się to i przeniosłem się do takiej drużyny gdzie większość pracowników to Polacy.


Chcesz zmienić wystrój swojego domu tanim kosztem? https://brunomichalak.wordpress.com/2015/02/18/zakupy-gadzetow-do-domu/ pamietaj że nie zawsze trzeba robić generalny remont czasami wystarczy kilka nowych gadżetów

Ostatnio zmieniony przez robenio2x dnia 2015-06-30, 07:51, w całości zmieniany 1 raz
septosanek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-17, 22:14    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Bo chyba każdy o tym wie, że Polak aby zarobić musi się narobić. Wszędzie jest ciężko za granicą..Najgorsi dla Polaków nie są jacyś tam niemcy, rumuni czy też inni Włosi najgorsi dla polaków są sami Polacy, potrafią utopić w szklance wody i potrafią donosić bez opamiętania.
wandao





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-04, 13:51    Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość... Odpowiedz z cytatem
Dość to oni mogą mieć i wcale im się nie dziwie. Pomyślcie jakby do Polski zaczęły napływać inne nacje. Różnica jest tylko taka, że bez Polaków gospodarka tych krajów nie miałaby szans. To my odpowiadamy za najcięższe tam prace i taka jest prawda, bo nikt inny tego nie zrobi.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Austria mają dość...
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm