pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Wpadające włosy - jaki specjalista?

Wpadające włosy - jaki specjalista?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Bambukoor





Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-08-13, 13:59    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Jak w temacie – gdzie mam się udać, żeby powstrzymać nieustające wypadanie włosów? Nie wypadają garściami, ale wypadają... Boję się, że niedługo ta utrata będzie widoczna... Pracuję w dziale marketingu, w obsłudze klienta i mój wizerunek jest bardzo ważny! Jak odżywić włosy? Byłam już u dietetyka, dietę mam zmienioną, ale na efekty trzeba czekać, biorę suplementy diety, ale może jeszcze poradzić się jakiegoś specjalisty? Dermatolog odpada, bo problemów skórnych na głowie nie mam... Poradzicie, gdzie się udać? Może jakiś konkretny gabinet lub salon (mieszkam w Warszawie)? Dziękuje z góry za odpowiedzi:-)
Reklamy
Wress





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-14, 11:54    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem.. może trycholog? Myślę, że ze znalezieniem takiego gabinetu w Warszawie nie będzie problemu, bo jest to zawód ostatnio coraz bardziej popularny:) obejrzy on Twoje włosy i dobierze odpowiednią kurację do Twoich potrzeb, na pewno zaleci Ci również jakieś kosmetyki, które dogłębnie odżywią Twoje włosy i skórę głowy:) Bo często problem z wypadaniem może być wynikiem zanieczyszczenia lub zapalenia meszków włosowych;/
Klamka





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-16, 16:35    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
dokładnie wydaje mi się że Warszawa jest takim dużym miastem że na pewno znajdziesz dobrego fryzjera który pomoże Ci odratować Twoje włosy. Pewnie jakieś specjalne kosmetyki będziesz musiała mieć aby przyhamować proces wypadania włosów.
Sitka30





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 2

Post2015-08-17, 08:29    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Witaj, nie zgodzę się z przedmówczyniami. Fryzjer nic nie poradzi na taki problem. Jakiś czas temu byłam u fryzjera i fryzjerka stwierdziła fakt, że włosy mi wypadają. Na moje pytanie, jak sobie z tym poradzić, odpowiedziała, że powinnam brać jakieś suplementy, ale nie wie jakie… Ja polecam http://www.realbeauty.pl/wlosy/pielegnacja/jak-odzywic-wlosy/ Możesz u nich zapisać się na wizytę u trychologa. Ja próbowałam i naprawdę jestem zadowolona z efektów. Przestałam mieć problemy z włosami.
VanGog





Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-08-17, 14:02    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
łysienie, inaczej wypadanie włosów jest często wynikiem złej kondycji psychicznej. choroby psychosomatyczne. polecam zgłębić ten temat. czasami źródłem naszych problemów jest życiowy ciągły stres, bo stres to wydzielanie kortyzolu, a potem powolne i ciche wyniszczanie całego ciała. zamiast doraźnych leków, zabiegów, zacznij żyć zdrowo, kochać życie, swoją prace, swój dom, siebie przede wszystkim. to może dziwnie brzmieć jak się styka z tym pierwszy raz. natomiast to własnie jest sedno Smile
eryczek456





Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 3
Miasto: Warszawa

Post2015-08-17, 22:12    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
ja chodziłem do rodzinnego
kristian





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-18, 19:06    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Rodzinny jest od wszystkiego, może niezbyt pomóc, chociaż jest oczywiście pierwszym trafem, by od kogoś zacząć, dlatego to także dobry kierunek w stronę leczenia. Mojej córce bardzo wypadają włosy - odkurzanie w domu to koszmar, bo nie idzie zebrać włosów z dywanu. Wciera we włosy co 2 dni po myciu jakieś ziołowe specyfiki. Podobno skuteczne, na bazie naturalnych składników.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-09-15, 03:44    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Trycholog Ci pewnie pomoże. I ja bym jeszcze radziła korzystać z profesjonalnych salonów fryzjerskich, takich jak te http://lorealprofessionnel.pl Bo być może obecny fryzjer stosuje jakieś nieprawidłowe kosmetyki...
ZarzadzajGIP





Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 12

Post2015-09-23, 23:03    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Dermatolog lub endokrynolog powinien pomócWink
mietekmor





Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 6

Post2015-12-14, 19:16    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Witajcie dziewczyny. Może będę mógł wam w jakimś stopniu pomóc ponieważ mojej narzeczonej również wypadały włosy a wiem to stąd że używała takich śmierdzących specyfików że nie szło wytrzymać ale jakoś musiałem dać radę ponieważ miałem dość tych włosów na podłodze w łazience sypialni i nie tylko. Z tego co wiem to moja narzeczona wcierała w skórę głowy nasienie kozieradka które kupowała w aptece za parę złotych zaparzała i ten napar wcierała. Ale powiem wasz szczerze że od jakiegoś czasu jakby mniej tych włosów w łazience i w ogóle więc musiało jej to pomóc. Więc może warto spróbować?
ucer





Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 1

Post2015-12-21, 15:46    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
a nie próbowałaś sobie kupić odpowiednich masek i suplementów tylko nie polskich marek. Ja swego czasu po ciąży miałam ogromne problemy i zamówiłam sobie z UK z aukcji http://www.ogloszenia.informacje.co.uk/yorkshire-and-the-humber takie fajne specyfiki i naprawdę mi pomogły. Często salony fryzjerskie oferują swoje usługi i doradztwo na takich ogłoszeniowych portalach z UK więc na pewno trafisz na odpowiednie. Poszukaj w takich właśnie.
helenakosc





Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 4

Post2015-12-21, 21:21    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie. Do niedawno miałam podobny problem i żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc. A co najgorsze każdy mówiła mi coś innego i dlatego się poddałam i postanowiłam spróbować mocy ziół które każdy tak zachwala. Na pierwszy ogień poszedł skrzyp do picie połączony z nasieniem skrzypu do wcierania w skórę głowy. Przyznam się że po miesiącu czasu takiej kuracji moje włosy znacznie mniej wypadają stały się mocniejsze nie łamią się i są bardziej lśniące. Dlatego nieraz lepiej nie słuchać lekarzy i pójść do sklepu zielarskiego po ziółka he he:)
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2015-12-31, 02:21    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
A zobacz jeszcze, czy taka kuracja by Ci nie pomogła http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Kerium/Kerium-Intensywna-kuracja-przeciw-wypadaniu-w%C5%82os%C3%B3w-p4073.aspx Być może jest jeszcze nadzieja w kosmetykach. A te są akurat dobre.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 04:47    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Jak wypadają to najpierw lekarz internista i on da skierowanie.
Fazi





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 59
Miasto: Katowice

Post2016-01-27, 14:39    Wpadające włosy - jaki specjalista? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy jaka jest tego przyczyna. Mogę to być choroby skóry, np. łuszczyca lub ŁZS lub jakieś choroby ogólnoustrojowe. Z wiekiem też włosy same zaczynają wypadać, co jest związane z większą wrażliwością na androgeny.
Strona główna forum » Hydepark » Wpadające włosy - jaki specjalista?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm