pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Wynajem autokarów Kraków

Wynajem autokarów Kraków

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-06-15, 11:42    Wynajem autokarów Kraków Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ktoś z Was planuje wycieczkę większą grupą, rzućcie okiem na stronę Hemarbusa. Firma zajmuje się wynajmem busów, minibusów, autokarów i autobusów - głównie na wycieczki. Dysponuje nowoczesnymi pojazdami takich marek jak Mercedes – Benz, Iveco oraz VanHool.
Reklamy
vianooo


Mercedes Sprinter
bus

Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 1
Miasto: Kraków

Post2016-06-18, 19:17    Wynajem autokarów Kraków Odpowiedz z cytatem
Ale tabor nie specjalny.. leciwy Wink Trzeb iść z duchem czasu ale też zwracać uwagę na to czego oczekują klienci, pasażerowie w tym przypadku a więc komfort i bezpieczeństwo za niską cenę. Warto zaglądnąć na tą stronę http://www.m-bus.com.pl przykładają się do tego co robią. Nadchodzi okres wakacji a więc licznych wyjazdów, wycieczek również z dzieciakami, miejmy więc świadomość komu zlecamy transport, nie mówię że firmy transportowe są złe ale trzeba z głową decydować komu powierzamy tak ważną i odpowiedzialną sprawę jak przewóz osób.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-03-19, 04:31    Wynajem autokarów Kraków Odpowiedz z cytatem
Ja nie szukam firmy z Krakowa, a z Pomorza, ale widzę, ze znacie się na tym temacie i dlatego chce się zwrócić do Was po poradę. Musze znaleźć firmę, u której firma, w której pracuje wynajmie autokar. Ma być tanio, autokar ma być o wysokim standardziej. Wiem, że jedno z drugim trochę się wyklucza, ale takie są wymagania szefa i niczego z nimi nie zrobie. Myślę o tej ofercie http://www.bus-transport.eu/oferta . Co Wy o niej sądzicie/
Strona główna forum » Hydepark » Wynajem autokarów Kraków
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm