pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ??

Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ??

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-02-14, 13:51    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Siema,

Zastanawiam sie czy opłaca sie w obecnych czasach kupować mieszkanie pod wynajem ? Co o tym sadzicie ?

Zapraszam do dyskusji
Reklamy
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2012-02-16, 20:16    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Liczba studentow spada z roku na rok i coraz trudniej jest na rynku. Wedlug mnie juz lepiej wrzucic kase na dobry % do banku niz bawic sie w wynajem.
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2012-02-23, 20:35    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Jakbym mial kupować mieszkanie to nigdy bym nie wynajął go studentom, wiec dla mnie ten argument odpada Smile

Odpowiadając na pytanie Prezesa to według mnie kupno nieruchomości to nadal dobra inwestycja po pierwsze dostajemy co miesiąc kasę za wynajem, po drugie kupując mieszkanie w dobrym miejscu mozemy liczyc ze za pare lat jego wartosc sporo wzrosnie.
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2012-03-01, 23:05    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Dostajemy kase co miesiąc hehe - niestety nie jest tak różowo. Tracąc nagle lokatorów kolejnych mozesz szukac nawet przez pol roku .... widac ze nigdy nie wynajmowałeś mieszkania.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-03-04, 19:42    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Z tym ze jego wartosc wzrosnie za pare lat, to nie byłbym taki pewien - podobno ceny mieszkań maja ladnie poleciec w dol.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2012-03-05, 21:56    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Bogacz0 napisał:
Z tym ze jego wartosc wzrosnie za pare lat, to nie byłbym taki pewien - podobno ceny mieszkań maja ladnie poleciec w dol.


Jak kupisz mieszkanie w dobrej lokalizacji, to nawet jakby ceny spadly i tak powinieneś swoje zarobić.
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-03-15, 20:49    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Dokladnie ... mieszkanie w dobrej lokalizacji na pewno na siebie zarobi - widac to po cenach mieszkan w centrach duzych miast.
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2012-06-05, 09:47    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
odświeżam temat

Mam opcje kupienia taniego mieszkania do remontu w Poznaniu i zastanawiam, czy to dobry pomysl, zeby kupic wyremontowac i wynajc. Jak myslice, to dobry czas na taki biznes ? ile mozna zarobic z takiej kawalerki ?
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2012-06-07, 20:28    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Jak juz pisalem wyzej dobra lokalizacja to podstawa, bez tego będziesz miesiącami szukał lokatorów. Nie wiem jakie ceny sa w Poznaniu ale mniej wiecej z 1tys na miesiac wyciagniesz z kawalerki.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2012-07-09, 17:45    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Mowi sie ze z roku na rok ubywa studentów mieszkania tanieją, wiec nie wiem, czy to jest dobry okres zeby inwestować w wynajem mieszkań. Z drugiej strony jak komus sie nie spieszy z zyskami, to za klika lat mieszkanie w dobrej lokalizacji wzrosnie na wartosci.
remek





Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 22

Post2012-07-30, 15:26    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Prezes napisał:
Siema,

Zastanawiam sie czy opłaca sie w obecnych czasach kupować mieszkanie pod wynajem ? Co o tym sadzicie ?

Zapraszam do dyskusji


No jasne, że tak, tylko że wiesz, najlepiej w miasteczkach akademickich, bo najlepsi klienci to jednak studenci Very Happy
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-08-13, 19:33    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Według statystyk co roku jest coraz mniej studentow, wiec bedzie coraz gorzej z wynajmem. Jak dla mnie ryzykowny biznes.
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2013-09-29, 09:37    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Zaczyna sie nowy rok akademicki, wiec jak ktos planuje zakup mieszkania pod wynajem to najlepszy okres.
michaska





Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-09, 08:54    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Inwestycja w nieruchomości zawsze się opłaca, zwłaszcza jeśli się znajdzie lokal w fajnym miejscu. Co do wynajmowania mieszkania studentom to też bym się na to nie zdecydowała...
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-17, 12:21    Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ?? Odpowiedz z cytatem
Najlepszy okres jest trochę wcześniej, bo studenci wynajmują mieszkania już od lipca, bo często wcześniej przeprowadzają się do miasta, w którym będą studiować, żeby zacząć tam pracę sezonową, poznać miasto i zaaklimatyzować się. Takie mieszkanie przed jego wynajmem trzeba również odpowiednio przygotować, urządzić. Coraz mniej studentów decyduje się na wynajem mieszkań o niskim standardzie, wolą dopłacić 200-300złotych i mieszkać w dobrych warunkach. Polecam kupno mieszkań z rynku pierwotnego, bo takie mieszkania łatwiej jest wynająć. Tu https://promenadywroclawskie.pl/znajdz-mieszkanie.html macie świetne oferty mieszkań we Wrocławiu. Rynek pierwotny, dobra lokalizacja, dobry standard i fajne osiedle.
Strona główna forum » Nieruchomości » Wynajem mieszkan, czy to sie dalej oplaca ??
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm