pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Wypożyczalnie samochodów

Wypożyczalnie samochodów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2016-06-08, 11:21    Wypożyczalnie samochodów Odpowiedz z cytatem
Na co waszym zdaniem przede wszystkim zwrócić uwagę przy wyborze wypożyczalni samochodów?
Reklamy
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-06-09, 12:12    Wypożyczalnie samochodów Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, czy auta są w pełni ubezpieczone (powinny mieć zarówno AC i OC, jak i NNW i ASSISTANCE), oraz czy mają limity kilometrów. Warto też sprawdzić, czy są jakieś dodatkowe koszty, np. kaucja, czy opłata za przygotowanie auta. W Warszawie dużą flotę samochodów (w pełni ubezpieczonych) z różnych segmentów ma wypożyczalnia 4rent - tutaj http://www.4rent.waw.pl można je obejrzeć.
piotrsm





Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 1

Post2016-07-01, 22:21    Wypożyczalnie samochodów Odpowiedz z cytatem
Kilka kwestii, przynajmniej na które ja zwróciłbym uwagę:
- opinia firmy
- stosunek cen względem konkurencji
- dodatkowe ubezpieczenia
- wybór aut
- ilość usług dodatkowych

Właściwie to sam niedawno szukałem i z Warszawskich firm mógłbym polecić taką jedną, nieco mniejszą od tych głównych - http://sis-car.com.pl/2_Cennik . Dobre ceny, fajne samochody i z papierami też wszystko okej było. Smile
zawer





Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 6

Post2016-07-13, 19:52    Wypożyczalnie samochodów Odpowiedz z cytatem
Trzeba sprawdzić czy auto jest ubezpieczone w pełni. Lepiej się później nie naciąć na dodatkowe koszta.No i sprawdzić jego sprawność. Chyba nikt nie chce, żeby wypożyczone auto rozkraczyło nam się gdzieś na środku skrzyżowania. Ja nie jestem i tak zwolenniczką wypożyczanych samochodów, ale czasami wiem że sytuacja zmusza.
Strona główna forum » Motoryzacja » Wypożyczalnie samochodów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm