pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Wypożyczalnie samochodów

Wypożyczalnie samochodów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Maciejaszek





Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 38

Post2017-07-06, 08:37    Wypożyczalnie samochodów Odpowiedz z cytatem
Hej, czy zdarza się Wam wypożyczyć samochód? Jeśli tak jakie wypożyczalnie polecacie i dlaczego? Ja ostatnio trafiłem na białostocki wynajem aut w PHU Ryki i muszę przyznać, ze to jedna z lepszych wypożyczalni w jakiej miałem przyjemność wynająć samochód. Auto dostałem w zasadzie od ręki, szeroka flota nowych pojazdów pozwoliła mi na dobór odpowiedniego samochodu dla mnie. Często wyjeżdżam służbowo i chętnie korzystam z takich wypożyczalni.
Reklamy
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 144

Post2017-11-26, 19:07    Wypożyczalnie samochodów Odpowiedz z cytatem
Zbyt często raczej z tego się nie korzysta. Inaczej bardziej opłaca się kupić samochód. Tak naprawdę zależy od miejsca, gdzie aktualnie się przebywa i jakie wypożyczalnie są w okolicy. Tak czy inaczej, wszystko teraz znajdziesz w sieci, również wypożyczalnie aut http://www.q24wypozyczalnia.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow wypożyczalnia samochodów kraków balice
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-02-06, 13:51    Wypożyczalnie samochodów Odpowiedz z cytatem
O! Dobrze jest mieć namiar na sprawdzoną wypożyczalnię samochodów! Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Fabisiak. Solidna firma zajmująca się przewozami i wynajmem autokarów i busów! Ich flota naprawdę robi wrażenie. Współpracujemy już jakiś czas i jak dotąd nie mam się na co skarżyć.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-11-27, 15:43    Wypożyczalnie samochodów Odpowiedz z cytatem
Kiedyś nie było takiej usługi, dobrze że teraz rozwijają się takie biznesy. Kto chciałby skorzystać to kilka słów jak wynająć znajdzie na tej stronie http://wypozyczalnia-aut24.pl/lista-wypozyczalni-samochodow-w-warszawie/. Warszawa, Katowice, Szczecin...największe miasta mogą już pochwalić się bogatą ofertą.
Strona główna forum » Motoryzacja » Wypożyczalnie samochodów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm