pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Wysokie koszty ogrzewania

Wysokie koszty ogrzewania

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomaszsz





Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 23

Post2016-03-14, 18:11    Wysokie koszty ogrzewania Odpowiedz z cytatem
Mieszkam w domu bliźniaku (w sumie 6 rodzin). Dzielimy opłaty za ogrzewanie gazowe na 6, ale coraz mniej mi to odpowiada, płacę zdecydowanie więcej niż zużywam moim zdaniem (nie lubię ciepła, 21 stopni to max jaki mam w domu). Wyczytałem że można zamontować podzielniki kosztów ciepła, tego typu http://visterma.pl/urzadzenia/podzielniki/ tylko nie wiem jak to się sprawuje w praktyce?
Reklamy
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2016-03-30, 13:42    Wysokie koszty ogrzewania Odpowiedz z cytatem
Podzielniki mają zwolenników i przeciwników, ale w tej sytuacji nie ma innego wyjścia na podział kosztów.
pomocnik





Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 7

Post2019-07-15, 11:10    Wysokie koszty ogrzewania Odpowiedz z cytatem
Zawsze możesz zainwestować w elektryczne ogrzewanie podłogowe https://trzymajsiecieplo.pl/ogrzewanie-elektryczne/ogrzewanie-podlogowe-oferta.html Skoro nie lubisz wysokich temperatur myśle, że taki system ogrzewania na pewno się sprawdzi.
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2019-08-13, 17:03    Wysokie koszty ogrzewania Odpowiedz z cytatem
podzielniki ciepła to dobre rozwiązanie bo każdy płaci za swoje zużycie. Ale najważniejsze aby ciepło było z taniego źródła np z pompy ciepła. Dobrze dobrana pozwoli obniżyć koszty ogrzewania.
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-12-14, 12:26    Wysokie koszty ogrzewania Odpowiedz z cytatem
Niestety, ale dziś wszędzie jest drogo i wydaje mi się, że nie będzie to niekorzystne, jeśli zerkniemy na przykład na coś takiego jak groszek węgiel . No wiecie, mamy możliwość dotacji, dodatkowo tez sprawa jest taka, że to ogrzewanie ekologiczne, dlatego emisja CO2 jest mniejsza.... Moim zdaniem warto się chociażby nad tym zastanowić.
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 282

Post2023-07-27, 07:59    Wysokie koszty ogrzewania Odpowiedz z cytatem
U nas po przeczytaniu https://magazyndom.pl/nowoczesne-rozwiazania-w-zakresie-wymiany-ciepla/ decyzja o zastosowaniu asymetrycznych wymienników ciepła w naszych systemach ogrzewania przyniosła doskonałe rezultaty. Nie tylko obniżyliśmy koszty, ale także zmniejszyliśmy nasz wpływ na środowisko. Poprawiły one również wydajność produkcji. To innowacyjne rozwiązanie, które spełnia nasze oczekiwania. Polecam każdemu przedsiębiorcy szukającemu efektywnych rozwiązań grzewczych.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2024-02-16, 18:14    Wysokie koszty ogrzewania Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś ma ogrzewanie elektryczne, to może zapłacić sporo w najbliższym czasie. Jeśli ktoś planuje instalację pompy ciepła, to może dostać dofinansowanie moje ciepło
Strona główna forum » Hydepark » Wysokie koszty ogrzewania
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm