pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Zadaszenie tarasu

Zadaszenie tarasu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
libby





Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-19, 19:22    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Witajcie, czy może macie jakiś pomysł na estetyczne zadaszenie nad tarasem? W tym roku jesienna pogoda jest dla nas dość łaskawa, jednak dzisiejszy grad tłukł mi w szyby..W pewnym momencie zastanawiałam się czy te szyby wytrzymają. Gdyby mój taras był zadaszony grad odbijałby się od tego zadaszenia, a nie od moich okien..Chciałabym wyrobić się zanim spadnie śnieg. Czy może znacie jakąś firmę, która zajmuje się dystrybucją takich zadaszeń? Pozdrawiam.
Reklamy
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2015-11-24, 12:05    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Teraz jest wiele rozwiązań jeśli chodzi o zadaszenie tarasu. Mi osobiście bardzo podobają się jakby baldachimy, które rozciągnięte się nad konkretnym miejscem. Fakt, że nie można korzystać z niego przez cały rok, ale wygląda bardzo fajnie. Takich firm jest bardzo dużo, znajdziesz w internecie, albo tutaj http://uprawnieni.eu/uprawnienia-budowlane/ Sprawdź też czy firma którą zatrudniasz ma odpowiednie kwalifikacje.
Olaf10





Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-24, 13:59    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o zadaszenie tarasu to jest wiele możliwości, bo można pomyśleć nad markizą, można pomyśleć też nad daszkiem drewnianym, albo zwyczajnie pociągnąć dalej dach. Nie musisz się obawiać o to, że grad wybije Ci szyby, bo musiałby to być naprawdę grad wielkości piłeczek od ping ponga:) Ale tak czy inaczej zadaszenie tarasu się przydaje, ponieważ można spokojnie sobie odpoczywać na tarasie nawet, gdy pada deszcz i nawet, gdy jest upał, bo wówczas słońce tak mocno nas nie przypieka:) Jednak musisz się śpieszyć, by zdążyć z zadaszeniem przed zimąSmile
walter





Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 7

Post2015-11-26, 21:37    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Wiesz to zależy jaki masz dom. Tak jak ktoś Ci wcześniej pisał jest wiele możliwości. Mogą być moskitiery i takie tam. Mi osobiście bardzo się podoba zadaszenie drewniane. Ale wiesz jak nie masz nic drewnianego to może Ci to nie bardzo pasować. A może kontynuacja Twojego dachu. Albo w ogóle takie chowane elektrycznie zadaszenie na lato super opcja, kiedy słońce i upały to wyjeżdżasz zadaszeniem i masz cień. Albo rozkładasz basen chowasz daszek i pełny wypas. Tak, że masz wiele możliwości tylko trzeba podjąć decyzję!!
DwieDyszki





Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 9

Post2015-11-30, 09:58    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Ja zastanawiam się nad założeniem takiego daszku, ale na balkonie... Może aż tak grad nie bębni mi w okna, ale za to teraz jest normalnie epidemia szpaków i gołębi... Mój balkon mieni się wszystkimi odcieniami tęczy, taki jest zakupciany... Nie mam nic przeciwko ptakom, sami je dokarmiamy, ale na te prezenty coś trzeba poradzićSmile Chętnie podpinam się pod temat i skorzystam z namiarów na jakąś dobrą firmę, która także i na balkonie może założyć taki daszek:-)
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 17:51    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Jakie są orientacyjnie ceny takiego zadaszenia?
longnior





Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 1

Post2016-07-19, 09:50    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
baccaro napisał:
Jakie są orientacyjnie ceny takiego zadaszenia?


Wszystko zależy od wielkości i rodzaju materiału z jakiego wykonano daszek. Najprostszy daszek nad małe drzwi wejściowe kosztuje około 600 złotych - materiał pleksi. Jeśli chcesz daszek ze szkła hartowanego to musisz wydać ponad 100 złotych. Ja kupowałem daszek nad drzwi wejściowe na https://www.metal-gum.com/. Chciałem, żeby zadaszenie obejmowało nie tylko drzwi, ale szerokie wejście. Wybrałem daszek modułowy - czyli połączyłem dwa małe daszki, żeby uzyskać jeden duży.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-08-25, 12:40    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Na Twoim miejscu odwiedziłabym ten sklep budowlany http://www.castorama.pl/ Może w ten sposób rozwiązanie samo przyjdzie Ci do głowy? Przejdź się, popatrz, popytaj.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2016-08-30, 15:36    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Markiza podoba mi się najbardziej.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-05-14, 14:25    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Ja akurat zadaszenie tarasu mam szklane, ale nie zawsze jestem z niego zadowolony, bo czasem denerwuje mnie nadmiar promieni słonecznych i upał. Chcę zgo delikatnie przyciemnić i chcę do tego wykorzystać łamacze światła, które znalazłem w ofercie tej firmy http://www.grako.pl/ . Co sądzicie o moim pomyśłe?
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-05-16, 11:10    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
A może przydałyby Ci się po prostu rolety zewnętrzne? Jest to ochrona zarówno przed gradem, jak i słońcem. Dodatkowo, nikt wieczorami nie będzie Cię podglądał. Zajrzyj na stronę https://portalokienny.pl/pol_m_Akcesoria-dachowe_Rolety-zewnetrzne-2227.html. Mam nadzieję, że znajdziesz tam produkt, który będzie Ci odpowiadał.
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-05-11, 14:06    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o zadaszenie tarasu to mnie szczególnie podobają się drewniane pergole. Aranżacje takich tarasów potrafią być niesamowicie piękne Smile
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 290

Post2023-03-26, 13:27    Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim! Może tutaj znajdę odpowiedź Smile Szukam profesjonalnej firmy, która zajmuje się budową tarasów. Mój dom ma nowoczesny styl i chciałabym, aby taras był drewniany, w taki sposób uzupełnić wygląd zewnętrzny mojego domu. Zależy mi na wykonaniu w sposób solidny i trwały, dlatego szukam firmy, która ma doświadczenie w budowie tarasów. Sąsiedzi polecili mi firmę, która działa w Trójmieście: https://tarasfactory.pl/ Co o niej myślicie? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i polecenia firm, które spełnią moje wymagania. Dziękuję!
Strona główna forum » Hydepark » Zadaszenie tarasu
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm