pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarządzanie firmą

Zarządzanie firmą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
franneek2





Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 22

Post2017-07-01, 13:25    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jeśli prowadzicie swoją działalność gospodarczą i nie możecie sobie poradzić z odpowiednim zarządzaniem swojej firmy to osobiście polecam system obsługi magazynu który warto zastosować u siebie w firmie, ułatwi wam życie na co dzień - rewelacyjny system !

Ostatnio zmieniony przez franneek2 dnia 2018-03-01, 12:19, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
dixit





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 26

Post2017-07-05, 09:41    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Sposób kierowania firmą w dużej mierze zalezy od branży, w jakiej pracuje się. Jednak niezależnie od tego, czy ktoś pracuje w gastronomii czy też zarządza firmą zajmującą się naprawą komputerów lub call center, w każdym z tych miejsc przyda się dobre oprogramowanie. Najlepiej wybrać branżowy system, ja pracując w hotelarstwie wybrałem program dla hoteli CHART i nie żałuję
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2017-07-07, 11:06    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Dixit. W przypadku hotelarstwa dobry program jest niezbędny, a dzięki niemu zarządzanie hotelami nie jest aż tak ciężkie. Zdecydowanie jest to oznaka nowoczesnego hotelarstwa i warto w nią zainwestować.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-09-20, 20:00    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Zarządzanie firmy nie jest łatwe, warto jednak pomyśleć o archiwizacji dokumentacji , która może być bardzo przydatna w firmie. Zerknij na propozycje na: http://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/uslugi/przechowywanie-dokumentow-likwidacje-upadlosci/ . Takie działania zawsze są idealnym rozwiązaniem dla firm.
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2017-10-03, 11:35    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
w biznesach np. gabinet kosmetyczny czy urody świetnie sprawdza się ten system https://mwizyta.pl/portal2/, z tego co się orientowałam to jeden z lepszych więc myślę, że warto.
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2017-10-20, 10:30    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Zarządzanie firmą można znacznie ułatwić przenosząc jej komputerowe, informatyczne zasoby do chmury obliczeniowej - niewielki kosztem można znacznie poprawić efektywność wielu procesów, ułatwić zarządzanie danymi itp. Taką chmurą udostępniają choćby na https://www.arubacloud.pl - jest niezawodna i bardzo wydajna, warte uwagi są zwłaszcza ich serwery VPS, idealne pod firmową stronę, czy sklep.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-01-17, 09:09    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Zarządzanie firmą, to też odpowiedzialne podjęcie decyzji w sytuacjach trudnych. Upadłość konsumencka to temat trudny, ale warto mieć o nim jakiekolwiek pojęcie. Zwłaszcza po to, żeby nie zrobić jakiegoś niepotrzebnego kroku. Niestety prowadząc firmę zawsze z tyłu głowy trzeba mieć myśl o tym, że coś może pójść nie tak. Na szczęście jest dużo rozwiązań, by do tego nie dopuścić.
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2019-08-15, 10:01    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Zastanawiasz się gdzie założyć tani rachunek?

Mogę Ci polecić konto w Alior banku - warto poczytać sobie o koncie opinie, których jest bardzo wiele w sieci. Zwykle są to bardzo pozytywne opinie czemu się nie dziwię bo obsługa internetowa jest wygodna.

Możesz założyć je w placówce. Sam jednak zakładałem przez internet. Jest to proste i zajmuje o wiele mniej czasu niż czekanie na doradcę.

Dobre porównanie kont jest na tej stronie https://konto-w-banku.pl
duke





Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 44

Post2019-10-12, 19:45    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Zarządzanie własną firmą to jest pewnego rodzaju gra. Trzeba tutaj znaleźć balans między wydatkami, a zarobkami. Wiele osób jedynie skupia się na prowadzeniu biznesu w perspektywie krótkoterminowej gdzie ta jest słabym pomysłem. Wystarczy w okolicy jakaś firma z prawdziwą wizją ekspansji i jest po wszystkim w dość krótkim czasie. Inwestowanie w rozwój będzie podstawą sukcesu. Można też spróbować znaleźć tańszych podwykonawców dla niektórych naszych usług. Bardzo pomocne może być skorzystanie z takich ofert jak ta - https://www.aterima-work.pl/ Wystarczy skontaktować się i przedstawić swoje potrzeby.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2020-06-15, 12:27    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Aktualnie sporą część obowiązków niektórzy pracownicy mogą przenieść do domu, pracując zdalnie przez internet - https://finansepersonalne.pl/praca-zdalna/
Stefan75





Dołączył: 16 Maj 2019
Posty: 9

Post2020-06-17, 13:04    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Do zarządzania firmą z pewnością będzie nam potrzebny program księgowy dzięki, któremu będzie mogli prowadzić KPiR, ryczałt oraz ewidencję środków trwałych.
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2020-09-12, 16:38    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
zarządzanie firmą zależy od tego jaki biznes się prowadzi. Jak stacjonarny np lokal gastronomiczny to trzeba mieć inne programy do obsługi niż np prowadząc magazyn. Znajomi właśnie prowadzą małą gastronomię i korzystają z systemu Dotykacka dzięki któremu mogą sprawdzać nabieżąco co się sprzedaje i co należy zamówić. Ułątwia im to moge obsługę biznesu.
dasima





Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 6

Post2020-09-26, 19:00    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
a duży mają ten biznes gastro? Startuję ze swoim food truckiem i chcę coś kupić niedrogiego i łatwego w obsłudze
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2020-12-01, 21:02    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jeśli wasza firma wykorzystuje flotę pojazdów, to mocno zastanowiłbym się nad instalacją w ich bebechach monitoringu GPS, na przykład od Verizon Connect, którego oferta ostatnio mnie zaciekawiła
karolove





Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 44

Post2021-02-03, 14:49    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Zamienniki tonerów można kupić w lokalnych sklepach, jest najtaniej. Jeżeli chodzi o producenta to ja polecam te z Asarto. Polska firma, na rynku już dość długo. Tonery, które nie powodują problemów technicznych z drukarkami
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarządzanie firmą
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm