pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarządzanie firmą

Zarządzanie firmą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2021-02-03, 22:51    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jak już prowadzić działalność, to w miejscu charakteryzującym się dogodną lokalizacją, jak kompleks Gdanskibc
Reklamy
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2021-02-04, 23:29    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Dodałbym jeszcze od siebie, że właśnie tonery z Asarto nie łamią zapisów gwarancyjnych producentów drukarek. To bardzo ważne, bo w razie usterki nie ma problemów z ewentualnym serwisie
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2021-02-22, 12:43    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o zarządzanie firmą to na pewno trzeba pomyśleć o wyborze jakiejś księgowej. No chyba, że ktoś ogarnia to sam, ale moim zdaniem lepiej zlecić profesjonalistom.
Jak ktoś szuka na Śląsku to polecam ASK Finance. Współpracuję z nimi już rok i śmiało mogę powiedzieć, że to najlepsze usługi rachunkowe Katowice.
duke





Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 44

Post2021-03-26, 23:48    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Fakt, zarządzenie własną firmą nie jest łatwym zadaniem. Przekonało sie już o tym wielu przedsiębiorców. Najczęściej dzieje się to z prostego powodu, brak w takich firmach inwestycji w innowacyjne rozwiązania. Zobaczcie to na przykładzie sklepów internetowych gdzie wiele z nich nie jest w żaden sposób połączona z platformami sprzedażowymi jak allegro. Właściwie to przysłowiowy "strzał w kolano" ponieważ odbieramy sobie w ten sposób całą masę potencjalnych klientów. Wszystko będzie oczywiście zależało od użytego silnika strony sklepu jednak takie rozwiązania jak magento integracja z allegro pozwala w łatwy sposób rozwiązać ten problem. Szerzej można o tym przeczytać w tym artykule: https://erp-polkas.pl/integracja-sklep-hurtownia-allegro-baselinker-comarch-enova-presta-magento/ Po takiej dawce wiedzy będziemy mieli o wiele większą wiedzę na temat możliwości jakie daje.
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2021-04-06, 19:33    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Na pewno trzeba również znaleźć firmę, która zapewni nam rzetelne sprzątanie biur. Wiadomo, że własne biurka mogą ogarniać pracownicy, ale nie wszystko. Poza tym, taka firma ma doświadczenie i wie, jakich środków czystości używać.
dixit





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 26

Post2021-04-15, 20:11    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Na pewno trzeba też zapewnić sobie kogoś, kto ogarnie nam sprawy takie jak KPiR. No chyba, że mamy taką wiedzę, żeby robić to samemu. Ja jednak zdecydowałem się na biuro rachunkowe i uważam, że jest to bardzo korzystne rozwiązanie.
dixit





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 26

Post2021-06-07, 13:07    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jednym z elementów, o których nie możemy zapomnieć prowadząc jednoosobową działaność gospodarczą jest konieczność prowadzenia KPiR. W tym celu warto podjąć współpracę z biurem rachunkowym aby mieć pewność, że wszystkie rozliczenia zostaną wykonane prawidłowo.
denis





Dołączył: 09 Lip 2016
Posty: 26

Post2022-03-16, 18:33    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
W dzisiejszych czasach musimy iść za postępem technologicznym jeśli mamy w planach rozwój w perspektywie długoterminowej. Widać to doskonale na przykładzie większych firm gdzie na bieżąco wykorzysuje się najnowocześniejsze oprogramowanie, tak by zoptymalizować cały proces produkcji. Z bardziej przydatnych narzędzi warto wymienić systemy klasy aps - https://quantum-software.com/system-aps-qguar/ do automatycznego planowania i harmonogramowania zleceń produkcyjnych w czasie rzeczywistym. Umożliwia to wykonanie skomplikowanych obliczeń w krótkim czasie, na podstawie wyznaczonych wcześniej założeń.
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 56

Post2022-12-22, 10:57    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Ciekawą ofertę dla osób zarządzających biznesami ma firma Multicontact, która zajmuje się outsourcingiem w telemarketingu. Korzystając z ich usług możemy zacząć sprzedawać swój produkt przez telefon, zdobywać nowych klientów czy pozytywnie kreować swoją markę. Mają wieloletnie doświadczenie w branży, odpowiedni sprzęt i świetnych specjalistów.
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2023-03-10, 14:19    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która ma doświadczenie jeżeli chodzi o pomiary elektryczne, a także wszelkiego rodzaju przeglądy instalacji proponuję rozważyć kontakt z https://wasztan.pl/ . Mają w tym sporo doświadczenie, więc na pewno będą w stanie odpowiednio się wam i zająć. Przejrzyjcie ich ofertę, a może akurat coś was zainteresuje.
Conowof





Dołączył: 09 Kwi 2023
Posty: 1
Miasto: Goczałkowice

Post2023-04-09, 12:44    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Przy prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej nie można zapomnieć o konieczności prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Aby mieć pewność, że rozliczenia są wykonane prawidłowo, warto rozważyć współpracę z biurem rachunkowym.
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 107

Post2023-04-15, 12:35    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
W temacie własnej firmy, sam ostatnio szukałem kogoś do certyfikowania produktów, które produkuje moja firma. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, jednak słyszałem, że https://predom.com.pl/ zajmuje się tym na co dzień. Muszę się do nich zgłosić, żeby dowiedzieć się więcej szczegółów.
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2023-04-29, 12:13    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc, sam niedawno zastanawiałem się, gdzie kupić czujniki pojemnościowe. Na szczęście znajomy poradził mi, żebym za darmo zajrzał do asortymentu https://www.ifm.com/pl/pl/category/200_010_030 Muszę przyznać, że mają naprawdę szeroki wybór produktów. Dajcie znać czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z tych asortymentów
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 290

Post2023-06-15, 07:23    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Jeśli prowadzimy firmę najlepiej, byśmy współpracowali z dobrym biurem podatkowym i księgowym jak https://bdbconsulting.pl/, które pomoże nam nawigować w dość skomplikowanym polskim prawie podatkowym.
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2023-06-18, 13:53    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarządzanie firmą
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm