pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarządzanie firmą

Zarządzanie firmą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-06-24, 14:45    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Ile kosztuje wdrożenie aplikacji do zarządzania firmą i kiedy to się opłaca? Powiedzmy, że ledwo już dajemy sobie radę z załatwianiem wszystkiego co związane z działalnością. Co zrobić, aby faktycznie to miało sens?
Reklamy
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2015-06-25, 20:41    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Kiedy to się opłaca? Jeśli działalność jest spora, ale nawet może być mniejsza, zakładając, że macie mnóstwo klientów do ogarnięcia i ledwo co się z tym wyrabiacie. Wszystko zależy od typu działalności, chociaż CRM przyda się każdemu, a większości przyda się również zdecydowanie ERP. Przy czym koszty erp są bardzo różne. Sam crm pod jedno stanowisko, nawet dla celów komercyjnych, to normalnie możesz mieć za darmo.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-06-26, 14:51    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
A o jakim darmowym CRM piszesz? Bo chyba tych to jest sporo, tylko mało który jest funkcjonalny i rzeczywiście usprawnia pracę, mylę się?
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2015-06-29, 20:15    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Piszę o Berberis. On ma darmowy CRM pod jedno stanowisko, pod użytek komercyjny. Trudno mi określać inne programy, ale rzeczywiście znacząca część z nich do niczego się nie nadaje. Program musi mieć również płatną wersję, bo jedynie wtedy jest wciąż rozwijany. Jeśli programu przez 5 lat nie poprawiano, to wiadome jest, że nic z tego nie będzie.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-06-30, 12:01    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
To są na pewno spore koszty. Oczywiście zależy jeszcze jak duża jest firma.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-06-30, 14:51    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Masz demo tego programu? Szukam po stronie i nie widzę nigdzie opcji pobrania, a skoro jest za darmo to chyba nawet pełna wersja powinna być normalnie do pobrania, zgadza się?
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-07-07, 14:50    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Berberis Minor, a wersja demo systemu berberis to jest to samo? Czy z wersji demo można korzystać bez ograniczeń?
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2015-07-09, 16:03    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Ciebie interesuje ta pozycja:

"Wersja demonstracyjna Systemu Berberis udostępnia wszystkie jego funkcjonalności bez żadnych ograniczeń czasowych. Istnieje natomiast limit wprowadzanych zdarzeń, spraw, towarów, usług oraz wystawianych faktur. Można ją zainstalować na lokalnym komputerze. Wersja nie zawiera domyślnie słowników obsługujących warianty obcojęzyczne. Jeśli chcesz uruchomić system w wersji angielskiej, skontaktuj się bezpośrednio z naszym Działem Marketingu."

możesz działać Wink
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-07-10, 14:33    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Pobrane, zainstalowane, będziemy pisali w przypadku pytań, ale sądząc po tym, jak mają rozbudowane pliki pomocy to powinno się udać to wszystko ogarnąć. Oni sami wdrażają system u klientów, czy trzeba to robić na własną rękę?
Kustates





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-10, 15:13    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Tak z tego co się orientuję to oni to wszystko trzeba robić na własną rękę i trzeba to przede wszystkim robić we własnym zakresie. Jeszcze nie słyszałem aby to się robiło jakoś to inaczej i okrężną drogą. Trzeba robić tak jak to jest i nie można dyskutować.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-07-13, 14:25    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Cóż za genialna myśl...

Jeszcze jedno - czy weBBell mogę używać odrębnie poza Berberis? Tzn. czy mogę to testować na próbę? Czytałem na plikach pomocy, że to jest dodatek do systemu. Na stronie jest coś takiego:

"System Berberis służy do odbierania powiadomień o identyfikacji. W przyszłości będziemy je prawdopodobnie udostępniać również w inny sposób (np. poprzez strony WWW), jednak korzystanie z Berberisa na pewno umożliwiać będzie przejrzystszą prezentację wyników, nie mówiąc już o korzyściach dodatkowych, jak np. wysyłka rozpoznawalnej korespondencji seryjnej."

To można?
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2015-07-14, 20:48    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Nic mi nie jest wiadome, aby można było korzystać odrębnie z jednego i drugiego. Raczej nie ma takiej opcji.
Zresztą jasno to wynika z tego co cytujesz... Ewentualnie dopytaj producenta.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-07-15, 14:27    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Tutaj jest taka informacja - http://bms.krakow.pl/z-pierwszej-reki/wiadomosci/wpisz-nazwe4/ Ale jak już próbuję znaleźć dalej jak za darmo faktycznie z tego skorzysta to nie widzę żadnych danych, tylko to co czytałem wcześniej.
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2015-07-16, 20:48    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Masz wątpliwości to dzwonisz do producenta, a nie piszesz na forum. Tutaj nie masz informacji z pierwszej ręki.
Zretszą - wszystko w zasadach może się zmieniać, jak to w temacie oprogramowania.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-07-17, 14:25    Zarządzanie firmą Odpowiedz z cytatem
Dobra, wszystko już wiem, przy okazji dostałem listę sugerowanych wdrożeniowców Berberis. Niby BMS może wszędzie to wdrożyć, ale lepiej mieć kogoś w okolicy. A na tej liście:

Set IT - Rozwiązania Informatyczne
Way-IT Łukasz Kufel
KELDATA Krzysztof Specjał
SmartNet Piotr Moczkowski
PPUH Micro-Luc Lucjan Weissbek
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Zarządzanie firmą
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm