pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać

Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl

Post2017-12-13, 00:37    Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać Odpowiedz z cytatem
Reklamy
jyarek
Gość

Post2017-12-13, 00:37    Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać Odpowiedz z cytatem
Myślę, że nie koniec a nowy początek. Rynek zdominują e-kantory i osobiście nie mam nic przeciwko, od momentu gdy skorzystałem jakieś 2 lata temu z Amronet ani razu już w stacjonarnym nie byłem, przestałem przepłacać i czuję się bezpieczniej.
kaśka1987
Gość

Post2018-01-04, 22:44    Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać Odpowiedz z cytatem
Ja korzystam z podobnego- Pluskantor.pl, bardzo fajna forma przewalutowania, sądzę że bezpieczniejsza od tradycyjnej. Zdecydowanie wygodniejsza, w każdej chwili- 24 godz na dobę można realizować wymiany w dodatku z dobrą wyceną.
Sztefik
Gość

Post2018-01-16, 00:10    Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać Odpowiedz z cytatem
Nie wierzę aby raptem wypłacanie EUR z bankomatu było najkorzystniejszą opcją, jedynie łatwą, ale też nie bardziej komfortową niż wymiana online. Ponadto tak się składa że ja akurat kupuję głównie CHF i względem korzystnej wyceny franka ręczę za serwis gieldawalut.com.
Drop
Gość

Post2018-01-30, 23:45    Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać Odpowiedz z cytatem
Możemy wyplacać EUR z bankomatów jak też robić tanie, a nawet bezpłatne przelewy w tej walucie. Aby z tych opcji korzystać bez dodatkowych kosztów i jeszcze na samym przewalutowaniu zaoszczędzić, warto współpracować z e-kantorem i mieć konto walutowe. Z Gieldawalut.com w 15 minut wyplaciłem EUR w opcji darmowej na swoje konto- moglem tak samo pobrać kasę jak i wysłać dalej.
justa
Gość

Post2018-02-09, 00:05    Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi, zdecydowałam się na Gieldawalut.com, taka bardzo czytelna platforma, nigdy wcześniej nie wymieniałam online, a poszło łatwo, przystępne informacje na stronie idealnie mnie naprowadziły na to jak po rejestracji kupić walutę, jak wysłać przelew itd.
Peciak
Gość

Post2018-02-13, 22:33    Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać Odpowiedz z cytatem
Ja wymieniam przez pluskantor.pl, gdyż mam pewność, że zawsze w czasie rzeczywistym są finalizowane przewalutowania, co oznacza że kurs nie ulegnie zmianie.
granda
Gość

Post2018-03-18, 23:46    Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać Odpowiedz z cytatem
Najlepiej, w sensie najkorzystniej opłacają się przewalutowania w e-kantorach, o których co dziwne nikt tu nie wspomniał. Wiele z nich udostępnia przewalutowania przez całą dobę- na pewno Gieldawalut.com. A ceny dosłownie zaskakują, można zaoszczędzić bardzo dużo.
Karina
Gość

Post2018-04-06, 20:36    Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać Odpowiedz z cytatem
Nie powiem wygodna sprawa z tymi bankomatami ale przewalutowanie wcale nie tanie. Znacznie korzystniej mogę kupić EUR w Amronet i tak najczęściej robię jak potrzebuję waluty.
Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Zbliża się koniec kantorów w Polsce? Będziemy wypłacać
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2018-05-18

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm