pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Zmniejszanie rat kredytu - współpracujemy z pośrednikami

Zmniejszanie rat kredytu - współpracujemy z pośrednikami

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
MateuszK





Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 4

Post2015-06-02, 13:53    Zmniejszanie rat kredytu - współpracujemy z pośrednikami Odpowiedz z cytatem
Witam - moja godność Mateusz Kiszło i chciałbym z wami nawiązać współpracę. Zajmuję się czymś dość nietypowym, bo mam swoją wąską specjalizację i jest nią zmniejszanie rat kredytów. Nie kryje się za tym żadna konsolidacja, ale tajemnica tkwi w usuwaniu dla klienta obowiązkowego ubezpieczenia w kredycie. W dużym skrócie banki uniemożliwiają rezygnację dzięki odpowiedniej klauzuli w umowie pod groźbą wypowiedzenia. Zajęło to trochę czasu i konsultacji ze znajomym prawnikiem, ale potrafię to robić zupełnie bez szkody dla klienta. Prawda jest bowiem taka, że prawo stoi po stronie konsumenta, a ubezpieczenie w kredytach jest FATALNE. Aby się o tym przekonać wystarczy zapytać dowolnego agenta ubezpieczeniowego. Jest pełne wykluczeń i chroni WYŁĄCZNIE interes banku. W dodatku pozwala na dodatkowy zarobek (za sprzedaż polisy bank pobiera prowizję od współpracującej z nią firmy) i obejście w ten sposób maksymalnego RSO.

Moje działania zmniejszają kapitał kredytu, a tym samym automatycznie bank zmuszony jest pomniejszyć ratę (począwszy od następnej). W rzadkich wypadkach zwraca całą kwotę przelewem na wskazane przez klienta konto. Jeśli na kredycie są opóźnienia to w pierwszej kolejności zwrot reguluje zaległość.


Procedura wygląda następująco:

1) Klient się do nas zgłasza i analizuję jego dokumenty kredytowe

2) Jeśli uznamy, że zmniejszenie rat jest możliwe (odpowiednie zapisy w umowie i dużo innych czynników) informujemy klienta o prognozie.

3) Do klienta dojeżdża współpracująca z nami osoba, która udaje się z klientem do banku i pomaga sporządzić odpowiedni wniosek.

4) Nasze wynagrodzenie należne jest po fakcie, a oscyluje w okolicach 8% od zwrotu (za zwrócone 1000 złotych należne jest 80 złotych). W razie potrzeby możliwe jest rozłożenie tego na raty.


Współpracujemy z pośrednikami finansowymi:

+ Nie zajmujemy się kredytami, ani niczym innym - nie nasza działka.
+ Zwiększamy klientom zdolność
+ Procent od naszego zarobku (25%) za telefon i uprzedzenie klienta
+ Proszę do mnie napisać, chętnie odpowiem na wszystkie pytania Wink

tel. na stronie internetowej - prosiłbym tylko w pilnych przypadkach (osoby fizyczne), a pośredników zachęcam do rozmowy właśnie telefonicznej.

mateusz.kiszlo@bpiconsulting.com.pl
Reklamy
okajann





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 2

Post2015-07-08, 06:38    Zmniejszanie rat kredytu - współpracujemy z pośrednikami Odpowiedz z cytatem
Fajny poscik!
a.zajac87





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 33
Miasto: Warszawa

Post2015-08-04, 18:39    Zmniejszanie rat kredytu - współpracujemy z pośrednikami Odpowiedz z cytatem
Po co zmniejszać jak można od razu mieć małe raty. Wystarczy wybrać kredyty prywatne i nie trzeba sie bawić w żadne obniżanie.
Strona główna forum » Kredyty » Zmniejszanie rat kredytu - współpracujemy z pośrednikami
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm