pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Autor Wiadomość
tekla55





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-27, 22:30    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Ja mam świadomośc że nie ma jednego idealnego rozwiązania, ale próbuje coś znalesć wyjątkowo pod siebie..spróbuję jescze przedstawić jakis swój plan tygodnia (jakie cwiczenia i jaka dieta i kiedy) może...również to coś wyjaśnieni na ile mam szanse osiągnąć zamierzone cele...
Reklamy
buczek





Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-29, 14:25    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Da się to zrobić ale do tego trzeba mieć odpowiednie chęci i odpowiednie podejście. Bez tego się nic nie wyczaruję i będzie naprawdę kiepsko z człowiekiem. Da się zbić wagę z odpowiednim podejściem psychicznym takie które jest w kwestii odchudzania bardzo ważne.
Renia36





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-09, 11:07    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Wystarczy zdrowo się odżywiać i od czasu do czasu uprawiać jakikolwiek sport, a nadwaga nie będzie problemem Wink Bogata w witaminy dieta, regularnie spożywane posiłki i trochę wysiłku fizycznego to naprawdę klucz do sukcesu Wink Wystarczy tylko chcieć Wink
eurak





Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-12, 18:41    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Chyba wszystko zależy od naszego nastawienia.Jeśli będziemy mówili sobie, że uda nam się schudną to tak będzie. Wystarczy trochę czasu. Dieta i kilka ćwiczeń.
Matykiuta





Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-15, 14:33    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
nawet dieta nie musi być specjalna wystarczy się regularnie ruszać i być aktywny fizycznie i zaraz nam kilogramy będą uciekać jeść 5 razy dziennie ale mniejsze porcje i nasz organizm zaraz zacznie się przyzwyczajać i będzie pracował tak jak pracować ma
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-06-15, 16:15    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Wysiłek fizyczny plus rozsądne jedzenie (nawet nie jakaś specjalna dieta) w moim przypadku działa. Mnie udało się zrzucić 8 kg nadwagi i obecnie waga (82kg) waha się +-1,5kg. Smile
katia81





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-06-16, 13:56    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Akurat dla mnie zrzucenie wagi jest bardzo trudne. Biorę liczne leki, które to utrudniają i pomimo racjonalnego żywienia i aktywności, w takim zakresie na jaki mogę sobie pozwolić, waga stoi w miejscu. Także schudnięcie dla niektórych to nie taka prosta sprawa.
binalek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 7

Post2015-06-19, 22:46    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
No i to prawda - wcale nie musi być trudne! Wink Wystarczy tylko determinacja i chęć zmiany swojego trybu życia Wink Wiem to, bo sam na sobie tego doświadczyłem Wink Siostra zaraziła mnie siłownią,zacząłem jeść zdrowo i regularnie i dzięki temu czuję się o wiele lepiej i pozbyłem się zbędnych kilogramów Wink
halabal





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-08, 18:41    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Osobiscie diety dla mnie sie nie nadaja bo zwykle jak sie ja skonczy to pomalu wraca sie do wagi bo jest twierdzenie jestem juz chudy to sobie pozwole raz na to i tamto... najlepsza lepsza praca bo pieniadz a cwiczenia nudza z reguly... ma sie fajna kondycje, jak ojcu pokazalem po dwoch tygodniach jak sie worki ziemniakow przenosi to go zatkalo
zgubi





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-09, 17:23    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Najlepsze na letnią dietę są koktajle:-)
Składniki:
Część truskawkowo- morelowa:
250 g truskawek
1 nektarynka
½ łyżki miodu
1 łyżeczka soku z cytryny(niekoniecznie)
Część bananowo- ananasowa:
1 średni banan
100 g ananasa jeśli świeży to bez skórki
2 łyżki jogurtu naturalnego
1 łyżeczka soku z cytryny
bartiotk





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-07-09, 18:35    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
jeżeli jesteś zdrowy nie masz alergii to dieta ci jest nie potrzebna chyba że jesteś otyły no to wiadome warto iść w dietę a jak nie to jeść mniej ale częściej i co najważniejsze nie głodzić swojego organizmu bo wtedy źle działa. Jeżeli lubisz zdrowo jeśc to jedz to co zdrowe nie trzeba żadnego dietetyka.
sergiis





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 10

Post2015-07-10, 20:18    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Chyba wystarczy przeliczyć zapotrzebowanie na kalorie i nie trzeba chodzić nawet do dietetyka. Dietę to ma każdy człowiek, nie każdy ma jednak właściwą dla siebie. Już nie wspominając o tym, że Polacy są nieprawdopodobnie monotonni w doborze składników żywieniowych.
Maszmara





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-11, 18:02    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
A według mnie musi. Na prawdę, ale nie da się z uśmiechem na twarzy zgubić kilogramów, które były gromadzone latami. Kurcze, jak ktoś za sport uważał pstrykanie pilotem do telewizora, to niestety ale będzie cierpiał podczas ćwiczeń, bo jest leń i tyle.
Malaga





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-11, 18:20    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Uważam podobnie jak w temacie rzucenie nadwagi to nie jest jakiś duży wysiłek. Według mnie jak się chce to się uda. Nawet się nie obejrzymy i już będzie po nadwadze.
gienia86





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-11, 23:35    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Prawdę powiedziawszy ze swojego doświadczenia wiem już, że podstawą jest ograniczenie jedzenia i nie mam tu na myśli nie jedzenie w ogóle a po prostu ograniczenie porcji.Poza tym przydałoby się zdrowe jedzenie i regularne posiłki. Dobrze ograniczyć słodycze.
Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm