pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny
Autor Wiadomość
Bastyliaa





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-12, 09:37    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Z grubnąć jest bardzo łatwo ale zrzucić swoje kilogramy nie jest już tak łatwo ale można to zrobić z przyjemnością ćwiczyć ciężko biegać można sobie dietę ustalić i wszystko będzie tak jak powinno być czyli kilogramy będą lecieć w dół i zdrowie będzie mocniejsze.
Reklamy
stachs





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-15, 10:37    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Owoce i warzywa Pierwsze z nich jemy do śniadania i jako przekąski, drugie - na obiad i kolację. Owoce i warzywa są pełne wody, zawierają też błonnik, który wywołuje sytość. Nowe badania wykazały, że ludzie, którzy jedzą dużo przeciwutleniaczy z warzyw oraz owoców, ważą mniej nawet wówczas, gdy spożywają w ten sposób sporo kalorii. Zalecana wielkość porcji owoców to odpowiednik piłeczki do bejsbola (średnica ok. 8 cm), a warzyw - dwóch piłek.
scrapi





Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-15, 15:47    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Trzeba tutaj pamiętać, że zdrowe odchudzanie pozwoli nam zgubić nie więcej niż 1kg do max. 2kg tygodniowo (osoby z BMI powyżej 35, dużo szybciej tracą na wadze), niech więc ten okres czasu będzie rozsądny, nie stawiajcie przed sobą wymagań nie do spełnienia, by się nie zawieść.
OneDollar





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 9

Post2015-07-15, 17:21    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Jak się przejdzie na odpowiednią dietę – niskotłuszczową i połączy się to jeszcze z uprawianiem sportu – biegi, siłownia albo basen to można odchudzić się dość skutecznie i nie rezygnując z diety i sportu utrzymać prawidłową wagę. W tego typu działaniach ważna jest systematyczność, bo zrywy i potem długie przerwy nic nie dają.
przemo55





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-17, 07:27    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Ja też uważam, że początek musi być w głowie, bo inaczej żadne diety nie pomogą. Ale jak kliknie w głowie, to dobrze też jest jednak się wspomóc, żeby motywacji nie starcić. Ja sięgnęłam po suplement figura no-apetite, żeby mi się tak bardzo nie chciało jeść i podziałało. Zrzuciłam w 5 m-cy 17kg i jestem z siebie dumna
gregorek





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-17, 10:16    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Przeprowadzone badania wykazały, że większość kobiet, gdyby miały wybór, zdecydowanie wolałaby się wcisnąć w swoje stare dżinsy... niż kochać się z atrakcyjnym i sławnym mężczyzną. Niestety, do utraty wagi prowadzą tylko dwie drogi: lekkostrawna, zdrowa dieta i ćwiczenia.
kapartoks





Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-18, 17:57    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Zasady diety błyskawicznej:-)

@Codziennie rano przed śniadaniem i wieczorem po kolacji wypijaj herbatę z pokrzywy. Ma lekkie działanie odwadniające.
@ Codziennie wypijaj co najmniej 3 litry niegazowanej wody mineralnej.
@Zrezygnuj z soków i alkoholu, a kawę ogranicz do 2 filiżanek dziennie.
@ Nie jedz nic pomiędzy posiłkami.
@ Za każdym razem, gdy czujesz się głodna, wypij szklankę wody.
@Staraj się jeść w równych odstępach czasu, co 3 lub 4 godziny (w zależności od tego, ile godzin trwa twój dzień).
@ Planuj menu z wyprzedzeniem: rób wcześniej zakupy i gotuj wieczorem na kolejny dzień, by zawsze mieć gotowe posiłki.
@ Zabieraj ze sobą jedzenie do pracy.
@ Kolację jedz nie później niż na 2 godziny przed snem.
basiak





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-19, 12:38    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z tym, że zrzucenie wagi wcale nie musi być trudne, a wręcz może być bardzo przyjemne, bo jeśli człowiek polubi aktywność fizyczną to centymetry i kilogramy same spadają. A my zyskujemy dodatkowe hobby i możemy miło spędzić wolny czas. Zdrowsze jedzenie też jest smaczniejsze.
bronchilda





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-20, 17:10    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Ja jeżdżę na rowerze od wielu lat, prawie codziennie , zależy od pogody, ale gdzieś od marca do listopada , mniej więcej po 20 km. Na schudniecie jednak nic to mi nie pomaga niestety, chociaż nogi zdecydowanie mi się poprawiły. Na wadze jednak ani grama,mimo, że nie przesadzam się z jedzeniem.
megawiley92





Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-20, 23:09    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że nie musi. A wręcz mogę powiedzieć że nie jest. Wiem to z autopsji. Wystarczyło kilka nawyków żywieniowych jak naprzykład unikanie posiłków po godzinie 19, do tego dużo ruchu, kilka posiłków a nie 2-3 zapychające i od razu odczuwam zmianę
bannanowy





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-21, 10:05    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
To moja teraźniejsza dieta:-)
Dieta trwa 10 dni i można dzięki niej schudnąć ok. 5 kg. Jej podstawą są warzywa, owoce oraz zioła. Przebiega ona w 3 etapach:

I etap:
Oczyszczanie i przygotowanie do odchudzania. Trwa dwa dni, pierwszego dnia zjada się ok. 800 kcal, zaś drugiego 1000. Można w tym czasie zrzucić jeden zbędny kg.

II etap:
Spalanie zbędnego tłuszczu.Przez 6 dni należy spożyć nie więcej niż 1000 kcal dziennie. W tym czasie można schudnąć ok. 3 kg.

III etap:
Stabilizacja wagi i zapobieganie efektowi jo-jo.Trwa 2 dni i przyzwyczaja organizm do normalnych posiłków; dzienna dawka kalorii wynosi 1200. Można stracić 1 kg.

W trakcie stosowania diety koniecznie należy wypijać codziennie 2 litry niegazowanej wody mineralnej oraz pić zioła przyspieszające przemianę materii, jak np.: rumianek, bratek polny, melisa. Jeśli dotychczasowy spadek wagi nie jest wystarczający, można jeszcze przez 6 dni stosować dietę 1200 kcal o jadłospisie zbliżonym do tego na 2 ostatnie dni.
mogugan





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 20:35    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajna rada trzeba będzie z niej skorzystać. Łatwo jest przytyć, ale spalić to, co się nabrało jest bardzo trudno. Najlepiej skorzystać wydaje mi się z dobrej dietetyczki sam tak zrobiłem kg leci w dół teraz mam zamiar zapisać się na siłownię i ubić tłuszczyk.
Bajazyla





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 12:59    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Ja zamiast tego polecam iść do jakiegoś dietetyka. On na pewno może pomóc w dobraniu odpowiedniej diety. Wskaże jakieś błędy żywieniowe i na pewno na przyszłość pokaże w jaki to sposób te błędy żywieniowe trzeba skorygować. Jak znam bardzo dobrego dietetyka z Opola jak kto chcę kontakt proszę pisać.
Bajazyla





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 13:00    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Dzięki właśnie niemu zrzuciłam te 10 kg. Akurat to było dla mnie dobre bo się szykowałam na wesele i musiałam być trochę bardziej smukła. Pomogło mi to mocno bo już mogłam się normalnie przejrzeć w lustrze i już na pewno mogłam jakoś bezpiecznie się w nim oberjrzeć.
loretta





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-24, 08:45    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Ja gdy chciałam zrzucić trochę kilogramów po prostu zaczęłam być aktywna fizycznie nie patrzyłam na dietę tylko po prostu biegałam chodziłam na fitness kilogramy gubiłam teraz akurat koleżanka namówiła mnie na zdrową diete z witaminami zapisałam się i przestrzegam jej.
Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm