pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Adwokat z Wrocławia

Adwokat z Wrocławia

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kacperinnn





Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 2

Post2016-01-13, 10:50    Adwokat z Wrocławia Odpowiedz z cytatem
Witam,

czy ktoś z Was wie jaki adwokat wrocławski jest obecnie najlepszy? Zależy mi na tym, aby znał się na obsłudze prawnej przedsiębiorstw, ponieważ potrzebowałbym kogoś kto będzie mnie reprezentował w sporach z klientami, byłymi współpracownikami...
Reklamy
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2017-02-06, 02:15    Adwokat z Wrocławia Odpowiedz z cytatem
Na Wierzbowej 15 we Wrocławiu znajdziecie dobrego adwokata. Pan Wojciech Podgórski prowadzi tam swoją kancelarię, ma dobre opinie, wiele osób korzysta z jego pomocy, między innymi w sprawach z zakresu prawa karnego oraz prawa rodzinnego (rozwody). Najlepiej przejrzeć sobie jego stronę - http://adwokat-podgorski.pl/ znajdziecie tam też bloga, który zawiera sporo przydatnych porad.
dżejzi





Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 35

Post2023-02-22, 12:03    Adwokat z Wrocławia Odpowiedz z cytatem
A ja ostatnio słyszałam, że jak chodzi o prawnik w Białymstoku, to bardzo dobra ma być kancelaria bialystok-adwokaci.eu . Czy ktoś z was może korzystał z ich usług? Bo sama się zastanawiam nad tym, czy do nich się nie zgłosić...
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2023-03-27, 19:01    Adwokat z Wrocławia Odpowiedz z cytatem
Obecnie szukam kancelarii prawnej, która zajmuje się windykacją i mój znajomy polecił mi skorzystanie z usług https://sawickiwspolnicy.pl/windykacja/, gdyż jest to rzetelna i godna zaufania kancelaria prawna. Z ich pomocą mam nadzieję odzyskać swój dług. Muszę się umówić na spotkanie i tam ustalić co dalej.
Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Adwokat z Wrocławia
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm