pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Profesjonalna kancelaria

Profesjonalna kancelaria

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-10-31, 11:09    Profesjonalna kancelaria Odpowiedz z cytatem
Zdecydowałem się wypowiedzenie umowy o pracę w niemczech, ale jestem trochę zagubiony w całym procesie. Czy ktoś może polecić mi kancelarię prawniczą lub prawnika, który pomoże mi zrozumieć, jak to zrobić prawidłowo? Chciałbym uniknąć zbędnych kłopotów i problemów, dlatego profesjonalna pomoc byłaby nieoceniona. Czekam na Wasze sugestie i rady!
Reklamy
Gusia





Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 62

Post2023-11-02, 23:03    Profesjonalna kancelaria Odpowiedz z cytatem
Dobrze mieć namiar na taką
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 315

Post2024-02-19, 19:49    Profesjonalna kancelaria Odpowiedz z cytatem
Znalazłam niedawno fascynujący artykuł na temat służebności gruntowej. Chciałam podzielić się nim z Wami i zainicjować dyskusję na ten temat. Co sądzicie o służebności gruntowej? Czy ktoś z Was miał doświadczenie z jej stosowaniem lub może podzielić się swoją wiedzą? Artykuł znajdziecie tutaj: https://prawoprosto.pl/sluzebnosc-gruntowa-warto-wiedziec-temat/
dżejzi





Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 68

Post2024-04-29, 11:31    Profesjonalna kancelaria Odpowiedz z cytatem
Jak chodzi o WROCŁAW, to zdecydowanie tutaj warto postawić na Kancelarię Adwokacką adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ - po prostu tam są ludzie na odpowiednim stanowisku na których można polegać. Moja znajoma dzięki nim rozwiązała poważny problem.
Strona główna forum » Hydepark » Profesjonalna kancelaria
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm