pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ?

Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2012-06-28, 18:32    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
witam

chciałbym sie dowiedziec, czy jak jestem w BIK, to jest szansa ze dostane kredyt, czy juz jestem skreślony i mogę sobie pomarzyć ? dodam że kiedys miałem maly problem ze splata pozyczki Sad
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-07-05, 11:27    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Szansa zawsze jeszcze, ale w przypadku jak masz zła historie kredytowa to niestety może być problem. Najlepiej podjechać do banku i zobaczyć jak wygląda sytuacja.
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2012-07-06, 14:44    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Ciężko napisać, czy dostaniesz kredyt czy nie, bo wszystko zalezy od banku. Innej metody na sprawdzenie nie ma i tak jak pisal Prezes musisz podjechać do banku i zobaczyć co i jak.

powodzenia
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2012-07-08, 19:52    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Jak ten problem ze splata pożyczki byl pare lat temu a później juz jestes "czysty" w BIKu, to wydaje mi sie ze dostaniesz kredyt.
Kred.pl





Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 7

Post2013-02-14, 05:28    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Wedle ustawy Prawo bankowe informacje o zadłużeniu przekazywane przez banki do BIK mogą być przetwarzane maksymalnie przez 12 lat.
Więc jeżeli problem ze spłata pożyczki miał miejsce w okresie ostatnich 12 lat to może być problem, choć zależy to jaka była skala opóźnienia i wielkość problematycznej kwoty.

Najlepiej byłoby zamówić raport z BIK. Raz na pół roku można zamówić bezpłatny.
vicotria





Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 13

Post2013-04-01, 09:09    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Dostaniesz kredyt jak jesteś w bik. Z tym, że nie dostaniesz go normalnie w banku tylko w firmie nie będącej bankiem a udzielającej pożyczek... Tzw.Pożyczki pozabankowe.
badaboo1





Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 5

Post2013-06-07, 11:48    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Zawsze można spróbować firm pozabankowych, czyli parabanków, jednak trzeba się liczyć z większym oprocentowaniem.
Swoją drogą, najlepiej zamówić sobie raport z BIK, ponieważ nas to nic nie kosztuje (oczywiście mowa o wersji podstawowej) i wtedy myśleć... Wink
megi12





Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 3

Post2014-01-22, 11:07    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Pozyczka Łatwy Kredyt
autor12





Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 5

Post2014-04-28, 15:07    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze pożyczkę ale gdzie?? w parabanku czy w banku??
jak w parabanku to twoja historia kredytowa wcale nie jest zła w biku bo parabanki nie maja do Biku dostępu wiec nie mogły wpisać.
Problemy w spłacie jak do 90 dni masz szanse choć nie wszędzie .
i jak szukasz kredytu bez weryfikacji w Bik to lepiej zapoznaj sie z pożyczkami społecznościowymi niż pozabankowymi taniej ci wyjdzie min o 50 %
Mikolin





Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 5

Post2014-04-29, 17:48    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Zawsze można próbować wyczyścić BIK, zwłaszcza, jeśli masz już zadłużenie spłacone. Wtedy nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem kolejnego kredytu.
Firmy parabankowe, nie patrzą zwykle na BIK, ale jak wiadomo, koszty takich pożyczek są wyższe.
vicotria





Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 13

Post2014-08-27, 14:55    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Nie nie dostaniesz kredytu w innym banku jeżeli masz negatywną opinię w BIK i nie wierz innym firmą, które zapewniają w to, że czyszczą BIK, ponieważ negatywna opinia w BIK pozostaje na twoim koncie przez 5 lat i nie ma takiej możliwości, żeby usunąć negatywny wpis!
Jeżeli jednak mowa o BIG - wtedy po uregulowaniu długów, trzeba postarać się o to, by skorygowali ci wpis, albo usunęli, bo jak tego nie zrobisz, to grozi ci grzywna!
lucky





Dołączył: 12 Wrz 2014
Posty: 13

Post2014-09-22, 12:44    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
oczywiscie dostaniesz ale nie w banku- ja polecam pożyczki społecznosciowe portal , tam nie będą patrzeć na Twoj BIK i są niskie ksozta.
issmena





Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 2
Miasto: Koszalin

Post2014-09-22, 19:25    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Nie dostaniesz kredytu, bo nie potrafisz go udźwignąć.
investium





Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 1

Post2014-09-25, 10:09    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Pamiętaj tylko, że wpisy nawet po spłaceniu zadłużenia widnieje przez pięć lat i nie ma możliwości wyczyszczenia BIK-u jak to niektórzy proponują. Możesz na własną prośbę napisać pismo do danej instytucji która przetwarza Twoje dane osobowe na temat danej sytuacji np opóźnienia itd, ale rzadko to skutkuje. Natomiast jeśli opóźnienie jest powyżej >90 dni to będziesz miał ciężko jeszcze tak >60 dni w miarę a do 30> dobrze, a bez opóźnień to będziesz miał rewelacyjnie Smile Pamiętaj, że inne bazy jak KRD czy BIG i ZBP też mogą sprawdzać a jeśli tam coś jest to wybierz bank który sprawdza samo BIK.
a.zajac87





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 33
Miasto: Warszawa

Post2015-01-28, 15:12    Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ? Odpowiedz z cytatem
Niestety wpisu nie można usunąć i będzie ciężko otrzymać jakikolwiek kredyt.
Strona główna forum » Kredyty » Czy dostane kredyt jak jestem w BIK ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm