pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » Dobre ubezpieczenie mieszkania ?

Dobre ubezpieczenie mieszkania ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2012-04-05, 20:50    Dobre ubezpieczenie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Potrzebuje ubezpieczyć mieszkanie i szukam dobrej oferty ... moglibyście coś doradzić ? tak w ogole to bedzie moje pierwsze ubezpieczenie tego typu na co zwarac uwage, zeby za duzo nie zaplacic Smile ?
Reklamy
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-04-13, 11:46    Dobre ubezpieczenie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Na co zwracac uwage ? Przede wszystkim dokladnie przeczytaj umowe ... najlepiej zabierz ja do domu i na spokojnie przeczytaj kilka razy, zeby pozniej nie bylo niespodzianek.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2012-04-16, 11:30    Dobre ubezpieczenie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej nie oszczędzać i ubezpieczyć mieszkanie od wszystkiego i wtedy możesz spać spokojnie niczym sie nie martwiąc. Ja niestety próbowałem zaoszczędzić na ubezpieczeniu i później żałowałem.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-04-16, 20:55    Dobre ubezpieczenie mieszkania ? Odpowiedz z cytatem
Najlepsze jest pełne ubezpieczenie mieszkania, które powinno obejmować elementy ruchome i stale, znajdujące sie w nieruchomosci.
Co do pomyslu Roberta i ubezpieczania od wszystkiego, to wedlug mnie bez senu wyrzucona kasa, np. po co ubezpieczać sie od ataku kosmitów, jak ich nie ma Smile
Strona główna forum » Ubezpieczenia » Dobre ubezpieczenie mieszkania ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm