pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » wzrok

wzrok

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 315

Post2023-11-22, 21:27    wzrok Odpowiedz z cytatem
Witam, ja już od jakiegoś czasu mam problemy z moim wzrokiem. Dokładnie nie wiem czym to jest spowodowane, ale czy sądzicie, że powinienem udać się do okulisty? Nie mam zbytnio na to czasu, dlatego zastanawiam się nad takim badaniem online https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Reklamy
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2024-02-21, 15:11    wzrok Odpowiedz z cytatem
Moja młodsza siostra miała od zawsze problemy ze znalezieniem czegoś na biurku, kiedy leżało na nim sporo rzeczy. To samo było w większej przestrzeni, na przykład na placu zabaw. Okulista jednoznacznie stwierdził, abyśmy przeczytali sobie co to jest astygmatyzm, a siostra dostała okulary. Muszę przyznać, że to, w jaki sposób widzą osoby dotknięte astygmatyzmem to ciężki kawałek chleba i życie bez okularów jest awykonalne Jeśli chcecie na ten temat poczytać, to zajrzyjcie tutaj: https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/astygmatyzm . Moim zdaniem warto
Gusia





Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 62

Post2024-03-04, 22:36    wzrok Odpowiedz z cytatem
Jak często badacie wzrok?
dżejzi





Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 68

Post2024-05-03, 02:00    wzrok Odpowiedz z cytatem
O oczy trzeba dbać i nie tylko chodzi o stosowanie produktów korekcyjnych, ale i ochronnych. Jak szukacie zatem
okulary sportowe przeciwsłoneczne, to warto sprawdzić sobie propozycje Gog Eyewear. Tam mają sprawdzone...
Strona główna forum » Hydepark » wzrok
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm