pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Konta » Gdzie konto bez oplat ?

Gdzie konto bez oplat ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-02-18, 09:20    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o ING, to wcale nie jest to tanie konto. Posiada kilka fajnych opcji, m.in. program lojalnościowy, ale dosyć daleko mu do darmowego rachunku.
Reklamy
Gosia





Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 2

Post2016-03-23, 15:32    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego jak aktywnie masz zamiar korzystać z konta. Czy ma to być podstawowe konto, na które będzie przychodziło comiesięczne wynagrodzenie, czy też chcesz założyć konto dodatkowe, do korzystania w sytuacjach awaryjnych. Banki często uzależniają brak opłat za prowadzenie rachunku od utrzymania comiesięcznego salda na konkretnym poziomie, więc jest to dosyć istotne. Ważne jest też, jak często korzystamy z karty, ponieważ banki często pobierają opłaty za karty, jeśli nie wykona się jakiejś określonej liczby transakcji w miesiącu.
Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje i porady czym się kierować przy wyborze konta bankowego.
mr-green





Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 2

Post2016-03-26, 17:49    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam sprawdzić ranking kont osobistych. Przed założeniem konta warto sprawdzić wiele ofert.
BlogerFinansowy





Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 5

Post2016-03-29, 21:35    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
Z mojego doświadczenia mam 2 konta za które nie zapłąciłem ani zlotowki w dodatku na TMUB zarabiam 5% od platnosci kartą. Ogólnie najtansze w PL sa w utrzymaniu 3 konta które opisałem tutaj: www.50zlzakonto.pl/konto-ror/ktore-z-3-darmowych-kont-bankowych-wybrac-smart-mbank-t-mobile-ub/
saweti





Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 8

Post2016-05-06, 10:27    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
A mi sprawdziła się porównywarka na http://kontadlafirm.com ładna czytelna a sugerowana oferta była na prawdę dobra.
tolatejka





Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 1

Post2016-06-24, 14:02    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
zobacz sobie ranking na tej stronie oszczednoscionline.pl, same najlepsze oferty tam są
Max





Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 4

Post2016-06-30, 07:47    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś szuka bezpłatnego konta na najbliższy rok to warto wziąć pod uwagę Konto Godne Polecenia w BZ WBK. Dziś jest jest ostatni dzień promocji Comperia Bonus 6, w której za założenie tego konta i wykonanie 6 transakcji kartą do 31 sierpnia 2016 można zgarnąć bonus w wysokości 100 zł. Oferta jest skierowana dla osób, które nie są właścicielem rachunku prowadzonego w złotych polskich w BZ WBK od 15 sierpnia 2015 do momentu zawarcia umowy o otwierane w ramach Promocji Konto.
Więcej informacji oraz rejestracja do udziału w promocji na stronie comperiabonus.pl.
xpamey





Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 29

Post2016-07-17, 21:10    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
W eurobanku konto internetowe jest za 0zł - przelewy, prowadzenie, karta itd. Wystarczy spełnić jeden z warunków, który jest wymieniony w zakładce "opłaty i prowizje" https://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,konto-active,21,9.html. Wystarczy na przykład otrzymywać na to konto comiesięczne wynagrodzenie min. 1500 zł albo pieniądze z programu 500+
Max





Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 4

Post2016-07-22, 12:28    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
Bezwarunkowo bezpłatne z bezpłatną kartą jest w Banku SMART, założonym przez pomysłodawcę mBanku.
paweltraczyk99





Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 15

Post2016-07-26, 11:34    Gdzie konto bez oplat ? Odpowiedz z cytatem
Ja mam konto w mBanku , opłaty jak w kazdym banku , darmowych kont nie ma , kazde z czasem bedzie płatne. Skorzystaj z porwnywarki na yousave.pl wyszuka ci fajne konta.
Strona główna forum » Konta » Gdzie konto bez oplat ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm