pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Konta » Jak najłatwiej zamknąć konto w zagranicznym banku ?

Jak najłatwiej zamknąć konto w zagranicznym banku ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-04-10, 11:25    Jak najłatwiej zamknąć konto w zagranicznym banku ? Odpowiedz z cytatem
Hej,

Rok temu będąc zagranica założyłem konto i zapomniałem przed wyjazdem do Polski je zamknąć. Ostatnio dowiedziałem się ze najprawdopodobniej naliczają mi co miesiąc opłaty. Może mial juz ktos taki problem i wie jak najszybciej i najłatwiej zamknąć to konto.
Reklamy
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-04-12, 20:28    Jak najłatwiej zamknąć konto w zagranicznym banku ? Odpowiedz z cytatem
Chyba najłatwiej zadzwonić do banku i dowiedziec sie wszystkiego.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-04-16, 20:46    Jak najłatwiej zamknąć konto w zagranicznym banku ? Odpowiedz z cytatem
Na to, to sam wpadlem, ale niestety nie potrafilem sie dogadac z kolesiem.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2012-04-17, 20:52    Jak najłatwiej zamknąć konto w zagranicznym banku ? Odpowiedz z cytatem
Ja mialem podobna sytuacje i napisałem do banku maila z załączonym podaniem o zamkniecie konta i wystarczyło. Jak masz problem z angielskim moge Ci napisac takie podanko.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-04-19, 10:51    Jak najłatwiej zamknąć konto w zagranicznym banku ? Odpowiedz z cytatem
ooo super Smile napisze Ci po polsku i wyśle na priva ok ?

dzieki !!!
Strona główna forum » Konta » Jak najłatwiej zamknąć konto w zagranicznym banku ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm