pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak promować stronę randkową, anonse , poznajmy się itd.

Jak promować stronę randkową, anonse , poznajmy się itd.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
soloosw





Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 1

Post2016-01-31, 12:37    Jak promować stronę randkową, anonse , poznajmy się itd. Odpowiedz z cytatem
Witam jestem tu nowy. Posiadam stronę internetową o tematyce anonsów , ogłoszeń do poznawania nowych ludzi. Jak taką tematykę promować ? czy zna ktoś strony gdzie można puścic płatne reklamy z dobrym ruchem na stronę? Jesli jest ktoś zainteresowany i zna się na promowaniu takich stron , reklamowaniu strony, zna strony gdzie można wykupić płatną reklamę z b.dobrym ruchem to zapraszam do współpracy, zlecę komuś to zadanie oczywiście z dobrą zapłatą.
Nie wiem czy moge tutaj napisać nazwę strony. Jeśli nie to proszę wymazać
strona www.seksdoznania.pl, proszę napisać do mnie na maila solo_15@interia.pl , zainteresowane osoby nawet stałą współpracą , znające się na reklamowaniu i promowaniu stron z ogłoszeniami towarzyskimi, anonsami. Pozdrawiam Seba
Reklamy
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak promować stronę randkową, anonse , poznajmy się itd.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm