pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Jak wyegzekwować wynagrodzenie za nadgodziny ?

Jak wyegzekwować wynagrodzenie za nadgodziny ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2012-07-17, 12:08    Jak wyegzekwować wynagrodzenie za nadgodziny ? Odpowiedz z cytatem
Hej,

Mam pewien problem. Pracodawca nie chce płacić mi za nadgodziny. Jak mogę wyegzekwować wynagrodzenie. Rozmowy nic nie pomogły Sad może sad, tylko jak udowodnić ze pracowałem tyle i tyle.
Reklamy
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-07-19, 17:53    Jak wyegzekwować wynagrodzenie za nadgodziny ? Odpowiedz z cytatem
A próbowałeś pogadać z szefem. Mozesz zawsze zagrozic sądem i zobaczyc jaka bedzie jego reakcja.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2012-07-20, 14:00    Jak wyegzekwować wynagrodzenie za nadgodziny ? Odpowiedz z cytatem
Koles34 napisał:

jak udowodnić ze pracowałem tyle i tyle.


Pracodawca powinien prowadzić ewidencję czasu pracy pracowników, wiec z udowodnieniem nadgodzin nie powinno byc problemu.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-07-25, 16:22    Jak wyegzekwować wynagrodzenie za nadgodziny ? Odpowiedz z cytatem
Waldus napisał:
A próbowałeś pogadać z szefem. Mozesz zawsze zagrozic sądem i zobaczyc jaka bedzie jego reakcja.


Bardzo doba rada Smile od razu niech szuka sobie nowej pracy !
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2012-07-29, 19:43    Jak wyegzekwować wynagrodzenie za nadgodziny ? Odpowiedz z cytatem
LuckyGuy napisał:
Koles34 napisał:

jak udowodnić ze pracowałem tyle i tyle.


Pracodawca powinien prowadzić ewidencję czasu pracy pracowników, wiec z udowodnieniem nadgodzin nie powinno byc problemu.


Z tego co wiem u mnie w firmie nikt nie prowadzi czegos takiego Sad
remek





Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 22

Post2012-07-30, 15:35    Jak wyegzekwować wynagrodzenie za nadgodziny ? Odpowiedz z cytatem
Koles34 napisał:
LuckyGuy napisał:
Koles34 napisał:

jak udowodnić ze pracowałem tyle i tyle.


Pracodawca powinien prowadzić ewidencję czasu pracy pracowników, wiec z udowodnieniem nadgodzin nie powinno byc problemu.


Z tego co wiem u mnie w firmie nikt nie prowadzi czegos takiego Sad


No to będzie ciężko coś wywalczyć... ;/
Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Jak wyegzekwować wynagrodzenie za nadgodziny ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm