pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o prawie » Komornik

Komornik

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Sajdak





Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7

Post2014-09-26, 16:37    Komornik Odpowiedz z cytatem
Witam,

Potrzebuje skorzystać z usług komornik czy możecie kogoś polecić? Interesują mnie skuteczne osoby, sprawa jest poważna i pilna Sad
Reklamy
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2014-09-30, 09:47    Komornik Odpowiedz z cytatem
Jakie woj. ?
zetonek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-10, 19:19    Komornik Odpowiedz z cytatem
Właśnie jakie woj ? nikt się nie odezwał to już pewnie komornik załatwiony. Ja nie rozumiem jednej rzeczy jak można wykonywać ten zawód komornika. Po prostu ja bym tego nie chciał robić i ja po prostu bym nie mógł tego jakoś przeżyć by komuś zabierać lodówkę Sad
belka77





Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-18, 09:28    Komornik Odpowiedz z cytatem
Dobrze, że jeszcze do mnie nie przychodzi. Chociaż nie jest zawsze lekko i nie zawsze starcza do pierwszego ale jakoś się staram zawsze poopłacać wszystko. Bo nie chce takich mieć problemów jakie to mam mój brat, którego bardzo często nawiedza komornik..
buczek





Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-18, 15:27    Komornik Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że najlepiej załatwiać komornika z Twojego miasta i najlepiej sądowego. Z komornikiem nie ma żartów, a wiadomo, że Ci sądowni sprawdzają się najbardziej. Jeśli dostanie się wezwanie od takiego komornika to już nie ma zmiłuj i albo zapłacisz albo wejdą Ci na wszystko.
Jedyneczka





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 11:49    Komornik Odpowiedz z cytatem
Oni potrafią nawet bez powodów Ci na wszystko wejść i tak jak ktoś pisze..NIE MA ŻADNEGO ZMIŁUJ ! Lepiej z nimi nie zaczynać bo raz czegoś nie zapłacisz to na drugi dzień się możesz spodziewać komornika z nakazem sądowym oraz z odpowiednim pismem, że może Ci wchodzić na konto i wszystko zabierać..
Jedyneczka





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 11:50    Komornik Odpowiedz z cytatem
A później to już tylko Y musisz udowadniać swoją niewinność. Do niczego Ci to nie jest potrzebne i chłopie dmuchaj na zimne bo jeśli z nimi zaczniesz to ciężko Ci będzie skończyć. Musisz to w końcu wreszcie zrozumieć, że lepiej płacić w terminie wszystkie opłaty.
Strona główna forum » Dyskusje o prawie » Komornik
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm