pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Konta » Konto dla dziecka

Konto dla dziecka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-05-21, 17:07    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Chyba jednak mBank, chociaż Smart też jest ciekawą opcją.
Reklamy
prozak





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 13

Post2015-06-25, 23:00    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
prozak napisał:
Dobre porównania w jednym miejscu. Supr, wychodzi na to iż właśnie bardzo fajnie jest skorzystać jakby to ująć z oferty banku BZWBK. Przekazują oni proste zasady i nie stosują żadnych tutaj ukrytych opłat. mBank to jest niemiecki bank a ja do tego typu rzeczy nie mam zaufania.



masz w szafir mnóstwo rzeczy w których nie chodzisz bo uważasz że do niczego ci nie pasują i nie wiesz jak je nosić? http://modnisiaa.webs.com/ wejdź tu i zobacz że wcale tak nie jest
majmusik





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-09, 13:39    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Bogata oferta na pewno była na stronie banku BZWBK. Tam jest dużo tego typu rzeczy i tam po prostu jest kilka ciekawych propozycji dotyczących dzieci. Warto tam wejść i warto tam sobie poczytać, dokładniej o szczegółach. Może się to każdemu przydać bo to jest ważne.
Center





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-20, 18:39    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Witaj pomysł fajny tylko nie licz na jakie kolwiek oszczędności. Ja swojej córce założyłam takie konto w Bank PKO S.A i jestem zadowolona. PO 16 roku życia muszę zrezygnować ponieważ dziecko będzie już młodzieżą. Taki wymóg banku,
Tomilawa





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-20, 22:08    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Oj, każdy bank jest dobry. Zalezy w jakim mieście mieszkasz i jaki masz dostęp do stacjonarnych placówek, bo to najważniejsze, chociaż eraz te internetowe placówki są w modzie, ale nie ma to jak pogadać z żywą osobą jak jest jakiś problem;l;;(((
majlosz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-21, 11:04    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Wiem, że takie stabilne konto dla dziecka można znaleźć przede wszystkim w banku BZWBK Smile fajna jest tam opcja bo nawet widziałem, że to konto może być z zyskiem czyli takie oszczędnościowe. Super naprawdę to wygląda i można w dobrym stylu jakoś tak założyć malcowi konto.
henioHa3





Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 5

Post2015-11-22, 21:45    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Ja widziałem u mojego syna w szkole plakat, reklamujący właśnie konto dla dziecka w PKO. Przyznam, że nawet mnie to zainteresowało. O ile dobrze pamiętam, w szkole jest nawet osoba - nauczyciel, który jest takim opiekunem i chyba on może też wypłacić dziecku pieniądze, jeśli otrzyma taką dyspozycję. Mają 2,5% oprocentowanie, nie płaci się za prowadzenie konta, jest dostęp przez stronkę www, szata graficzna dostosowana do dzieci, jakieś gry są... Takie konto to świetna nauka dla dziecka i zachęcenie do odkładania pieniążków.
Olaf10





Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-23, 19:29    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Witaj, wszystko zależy od wieku dziecka. Niby zakładamy konto dla dziecka ale tak naprawdę właścicielami jesteśmy my. Owego czasu taką propozycje dla dzieci w wieku od kilku lat do 16 miał bank PKO BP nie wiem czy nadal obowiązuje. Oprocentowanie niestety małe. Warto poszukać czegoś lepszego.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-12-25, 12:38    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Ważną sprawą jest też to, czy konto dla dziecka tyczy się osobnika poniżej, czy powyżej 13 lat Wink Jeżeli poniżej, na rynku dostępne jest tylko PKO Junior.

Ostatnio zmieniony przez getsmile dnia 2019-04-19, 07:56, w całości zmieniany 1 raz
mr-green





Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 2

Post2016-03-27, 09:20    Konto dla dziecka Odpowiedz z cytatem
Ja polecam izzykonto w mbanku

Więcej o tym produkcie - kliknij w poniższy link

http://ekonto-ranking.pl
Strona główna forum » Konta » Konto dla dziecka
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm