pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie.

Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
a.zajac87





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 33
Miasto: Warszawa

Post2015-01-28, 14:52    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Zaczyna się od noworosji a kończy na trzeciej wojnie światowej Wink
Reklamy
k-stanislaw145





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 24
Miasto: Zielona Góra

Post2015-01-28, 15:28    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
No tak źle raczej nie będzie. Zimna wojna pokazała, że raczej już tak masowy konflikt nam nie grozi.
chmielewmalgo12





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 21

Post2015-01-28, 16:06    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Małe konflikty na obszarach neutralny - oto co nas czeka. Oby nikt nie uznał Polski za taki obszar.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-01-31, 21:36    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Nie jest to pocieszająca perspektywa. Na pewno jeszcze więcej ludzi dwa razy się zastanowi, zanim otworzy biznes w takich warunkach.
kamisucha





Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 5

Post2015-02-19, 14:07    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Nie będzie żadnej wojny. Poza tym, Rosja nie ma sił, żeby wejść do Polski. Więc te propagandowe filmiki z Rosji są po prostu śmieszne Very Happy
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-03-02, 13:46    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Być może masz rację.
robenio2x





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-04-24, 13:37    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Ja bym może przesadnie się nie bał Rosji, ale też przestrzegałbym przed bagatelizowaniem zagrożenia. Musimy się dozbroić sami, bo z sojusznikami to różnie bywa, jak już z historii wiemy. Jak sami będziemy silni, to i ewentualne zakusy ze strony Putany nam nie będą groziły.


jeżeli ogród jest waszą pasją a praca w nim sprawia wam wielką przyjemność zapraszam na mojego bloga http://domwogrodzie.blog.pl/2015/01/23/ogrod-z-owocami/ znajdziecie tu mnóstwo ciekawych artykułów

Ostatnio zmieniony przez robenio2x dnia 2015-06-23, 12:56, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 10:59    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Póki co to się nie dozbrajamy.
dziobol





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-04, 21:06    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
No świetlanej przyszłości przed Ukrainą to na razie nie widzę. O Krymie to może już na pewno zapomnieć. Pewnie powstanie w końcu jakiś twór typu republika naddniestrzańska, lub Noworosja, a Ukraina zostanie bardzo okrojona.


Instrument muzyczny, zwłaszcza taki profesjonalny, to koszt czasem wysokości samochodu http://ubezpieczzycie.yolasite.com/ chcesz go ubezpieczyć i nie wiesz jak się za to zabrać zapraszamy na bloga

Ostatnio zmieniony przez dziobol dnia 2015-07-01, 21:22, w całości zmieniany 1 raz
Gerwazy





Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-05-04, 22:29    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz odnośnie Ukrainy jak państwo które straciło kopalnie które nie ma dróg bo ich nigdy nie było a które dostało miliardy dolarów na wegetacje spłaci to wszystko w jaki sposób ? bo rozumiem że odsetki nie będą umorzone ??


Porządki nie zrobią się same! Chodź ze mną i otwórz szafę! Zerknij na http://chodzzrobimyremont.blog.pl/2015/02/24/lad-i-porzadek-w-ramach-remontu/. Zrób porządek już teraz!

Ostatnio zmieniony przez Gerwazy dnia 2015-06-30, 20:41, w całości zmieniany 1 raz
Interaktiwe





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-08, 12:51    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
No to, że powstanie coś takiego jak Noworosja to raczej chyba jest już przesądzone. To będzie raczej tylko kolejny przyczółek dla Putina. Ktoś wyżej prawidłowo zauważył, że ważne będzie jak długo wytrzymają ci co stoją za Putinem.
gregorio11





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-09, 18:12    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Noworosja rozumiem że mamy to rozumieć jako kraj leżący pomiedzy Ukrainą a Rosją - Donbas zastanawia mnie tylko jeden fakt jak ostatecznie finansowo ten niby kraj będzie się rozwijał jestem pod tym względem bardzo sceptyczny ale jednoczesnie nie zdziwię jak sobie lepiej poradzi niż Ukraina
barabasz





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-11, 15:36    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Po wczorajszej pierwszej turze wyborów zacząłem się lekko bać. Bo jeśli Duda zostanie prezydentem i jako prezydent stanie na czele armii to cieszyć się będzie przede wszystkim Putin, że mamy żółtodzioba na tej jakże przecież ważnej pozycji. Ludzie głosują na Dudę bo myślą, że od tego jak od czarodziejskiej różdżki się coś zmieni na lepsze zapominając, że prezio nic prawie nie znaczy przy rządzeniu krajem.
citronek





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-12, 15:37    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
Pomyliłeś temat..My mówimy tutaj przede wszystkim o kryzysie na Ukrainie a nie o niedzielnych wyborach - nie to miejsce i nie ten czas Smile Jak chcesz sobie w taki sposób podyskutować to załóż jakiś inny temat i tego nam nie zaśmiecaj bo o i tak nie ma żadnego sensu.
plastusik





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-15, 17:11    Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie. Odpowiedz z cytatem
No jeśli mam być szczery to wybory prezydenckie nie są całkiem bez związku z kryzysem na Ukrainie. Wydaje mi się, że bardzo okrojona Ukraina zostanie i raczej wątpię żeby była członkiem Unii Europejskiej. Do tego daleka droga. Krym najwyraźniej już przepadł.
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Kryzys na Ukrainie - Wasze opinie.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm