pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Nowe mieszkanie

Nowe mieszkanie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
eurak





Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-17, 20:19    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Niedługo będę urządzał nowe mieszkanie. Już nie mogę się doczekać kiedy w końcu dostanę klucze. Łazienkę i kuchnię mamy już zaprojektowaną, pozostają pokoje. Oglądam aktualne trendy i widzę sporo propozycji gdzie są wnętrza styl skandynawski. Dla mnie trochę są surowe,ale też nowoczesne. A Wy jak się na nie zapatrujecie? Sądzicie, że takie wnętrze można jakoś ocieplić dodatkami?

Ostatnio zmieniony przez eurak dnia 2015-09-10, 12:39, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
stafik





Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-19, 00:23    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Strasznie podobają mi się takie surowe wnętrza! Zwłaszcza kuchnia i salin marzą mi się urządzone w takim stylu. Z jednej strony funkcjonalne, z drugiej zimne. Moja dziewczyna jednak twierdzi że to dla niej zbyt ascetyczne i nie czułaby się dobrze w takich pomieszczeniach dlatego sądzę że jest to raczej opcja dla osób które wiedzą czego chcą i jasno zdecydowanych
foremka86





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 4

Post2015-06-21, 20:34    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Tak właśnie też zauważyłam, że coraz więcej osób tak urządza swoje mieszkania i preferuje styl skandynawski. Moim zdaniem wygląda to bardzo fajnie - czysto i nowocześnie. Salon można ocieplić na przykład kolorowymi poduszkami i obrazkami - dzięki temu będzie trochę bardziej przytulnie, a styl zostanie zachowany.
eurak





Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-23, 21:59    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
A możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej kupować takie dodatki? Może ktoś jeszcze wklei coś co mnie zainspiruje? Wiem, w sieci jest tego mnóstwo, ale może coś przeoczyłem - czym więcej propozycji tym lepiej. Coraz bardziej przekonuję się, żeby właśnie moje wnętrze było skandynawskie.
mifi95





Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 4

Post2015-06-24, 14:32    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
A może Ikea? Zauważyłam, że mają bardzo surowy, "kanciasty" styl mebli Smile ja nie lubię takiego wystroju, wolę ciepłe, przytulne wnętrza, ale mój brat ma tak urządzone mieszkanie i powiem, że ma to swój urok. Tylko pamiętaj, żeby przy tak minimalistycznym wystroju zainwestować w dobre elektronarzędzia, bo każda nieudana dziurka w ścianie będzie na widoku.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-09-04, 11:05    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Wiem, doskonale cię rozumiem. Też tak miałam i to całkiem niedawno. A dzisiaj przyszła do mnie pościel flanelowa 220x200 do mojej cudnej, nowej sypialni, hihi
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2015-10-29, 11:34    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Styl skandynawski jak dla mnie za zimny Smile
Do przeprowadzki polecam mocne, tradycyjne skrzynki na pieczywo erg-system, doskonale sprawdzają się na przedmioty mniejszych gabarytów. Szkło, książki, dokumenty przewieziesz w bezpieczny sposób.
Gratuluje nowego mieszkania. Wink
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2016-02-02, 09:45    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Styl skandynawski naprawdę bardzo mi się podoba. W najbliższym czasie planuję kupić mieszkania Toruń i najprawdopodobniej będę się inspirować tym stylem. Bardzo podoba mi się taki minimalistyczny wystrój.
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-02-16, 06:14    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Styl skandynawski jest ładny i oryginalny. Ale trzeba pamiętać o jednej rzeczy podczas wytyczania działki (swoją drogą polecam Geodezja Złotoryja). Działka w stylu skandynawskim musi być na planie prostokąta. Musi być dłuższa niż szersza. Jest to związane z długością budynku. Poczytaj sobie w necie o planach skandynawskich budynków.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-03-16, 11:36    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Niedługo także będę urządzać mieszkanie, ale muszę je najpierw odebrać. Jak na razie znalazłam idealne mieszkanie dzięki tej stronie http://promenadywroclawskie.pl/opis/opis.html obejrzałam je, wybrałam i czekam na jego odbiór. Jest to mieszkanie 3 pokojowe, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Chciałabym utrzymać tą nowoczesność również w mieszkaniu i urządzić je właśnie w takim stylu. Bardzo podobają mi się wnętrza skandynawskie, ale nie chciałabym mieć mieszkania urządzonego w 100% w tym stylu, a chcę żeby miało kilka charakterystycznych elementów. Co myślicie o meblach z palet? Jak Wam się podobają regały, stoliki? I co myślicie o moim przyszłym osiedlu, na którym będę mieszkać? Podoba Wam się?
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-03-17, 15:48    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Też bardzo lubię styl skandynawski i podoba mi się w nim właśnie to, że jest taki surowy. Dodatki poleciłabym różne drewniane, będą dalej w klimacie a ocieplą wnętrze.
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-03-25, 10:27    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Fajnie się macie Smile Cała frajda w projektowaniu wnętrza przed wami. My robiliśmy w naszym domy takie oto stylowe wnętrza wg. projektów. Polecam Ci to samo. Miesza się super Smile
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-03-25, 17:10    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Dla mnie tak surowo urządzone wnętrza są jakieś takie zimne. No ale każdemu może się podobać co innego Smile
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-05-11, 14:22    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Moja sugestia to styl naturalny, który jest nie tylko przytulny, funkcjonalny, komfortowy, ale i zgodny z aktualnymi trendami Cool
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2022-05-26, 15:44    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Szkoda tylko, że kredyty mieszkaniowe takie drogie :/ A do tego są jeszcze inne koszty https://kredytszczecin.com/prolongata-kredytu-hipotecznego/
Strona główna forum » Hydepark » Nowe mieszkanie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm