pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Nowe mieszkanie

Nowe mieszkanie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-07-11, 12:39    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Razem z żoną wybraliśmy już mieszkanie. Prawie odbieraliśmy klucze, ale w tym momencie zobaczyłem ten projekt domu https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa i stwierdziłem, że lepszy będzie dom, a nie mieszkanie. Bo w sumie działkę odziedziczyłem po rodzicach, a budowa tego domu nie będzie dużo droższa od tego czteropokojowego mieszkanka.
Reklamy
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2024-01-06, 18:19    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Odbiór mieszkania od dewelopera w Katowicach to dla mnie nowość. Czy ktoś miał już podobne doświadczenia i może polecić profesjonalną firmę w Katowicach? Proszę o Wasze sugestie i opinie!
Gusia





Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 62

Post2024-03-04, 23:23    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Sporo wpisów poświęcono kredytom, co nie jest zaskakujące, bo są to decyzje finansowe, które wpływają na naszą przyszłość. Ważne jest, żeby przed podjęciem tej decyzji, dokładnie przejrzeli dostępne oferty na rynku. Narzędzia takie jak porównywarki kredytów mogą być kluczowe w tym procesie. Kalkulator kredytu mieszkaniowego na start jest również niezastąpiony, pomagając nam dokładnie oszacować nasze potrzeby finansowe. Przykładem takiego narzędzia może być https://www.xn--doradcawrocaw-6hc.pl/kredyt-na-start-kalkulator-wroclaw
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2024-03-20, 16:46    Nowe mieszkanie Odpowiedz z cytatem
Myślę że osiedle Na Opoczyńskiej we Wrocławiu też jest godne uwagi i jeśli w tym mieście szukacie mieszkania to warto tam zapytać o mieszkanie. To kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji
Strona główna forum » Hydepark » Nowe mieszkanie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm