pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Pomocne narzędzia

Pomocne narzędzia

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
DwieDyszki





Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 9

Post2015-10-21, 18:10    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Cześć Wszystkim młodszym i starszym przedsiębiorcom Smile właśnie się zdecydowałam na założenie swojej własnej działalności. Na razie to wszystko będzie prowadzone obok. To znaczy obecnie pracuję na etacie i tak pozostanie, bo składki, podatki i ZUS, ale gdy już mój biznes zacznie przynosić zyski, rzucę pracę Smile taki mam plan, wszystko wyjdzie w trakcie. Oprócz tych wszystkich papierków, na pewno będzie mi potrzebny jakiś program do ogarnięcia dokumentów i tego wszystkiego. Bo pracując na etacie i prowadząc firmę, trzeba mieć porządek. Może ktoś coś poleci?
Reklamy
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 18:33    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Poszukaj jakichś programów typu PIM do zarządzania czasem.
tomasz36





Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 66

Post2015-12-16, 15:46    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
A czym się zajmuje firma jeśli można wiedzieć, to byśmy mogli bardziej pomóc.

qmatic
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 04:11    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Zależy czy interesują cię darmowe czy płatne...
Olek





Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 6

Post2016-01-15, 12:10    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Ja polecam ci program do ewidencji vat, on zawsze się przydaje w firmie:-) Wpływy z podatku VAT są dość często sprawdzane i weryfikowane. Terminowe i rzetelne prowadzenie dokumentacji jest więc bardzo ważne dla udokumentowania prawidłowości rozliczeń każdej firmy Smile Także ewidencja sprzedaży musi być szczegółowa, a jej prowadzenie za pomocą programu do ewidencji VAT, który często pełni także rolę programu do wystawiania faktur radykalnie ułatwia prowadzenie ewidencji.
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-01-29, 13:16    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Mnie się wydaje, że przydatna będzie strona z ogłoszeniami na nowe zlecenia. Wystarczy znaleźć takie przetargi. A potem trzeba czekać czy nasza oferta wygra...
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-02-01, 16:35    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Ale po co mu taka strona, jak on potrzebuje pogramu do zarządzania.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-02-16, 15:23    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Szczerze to warto zaiwestować w Excela i sobie tam wszystko ładnie rozplanować. Ja już sobie nie wyobrażam życia bez tego programu Wink
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-03-12, 18:27    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Jeśli dopiero zarejestrowała/eś firmę, to w ciągu 60 dni możesz zgłosić chęć uczestnictwa w programie aktywizacja http://programaktywizacja.pl/ , gdzie za darmo na rok uzyskasz dostęp do nowoczesnego oprogramowania i będziesz mieć mozliwośc wykorzystania wiedzy i doświadczenia księgowych i prawników współpracujących z programem.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-04-23, 12:54    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Sprawdźcie sobie stronę https://www.datera.pl/dla-biur/ - świetna sprawa do obsługi małych i dużych biur. To nowoczesny system kompatybilny ze wszystkimi technologiami telekomunikacyjnymi, który jest dostępny w chmurze.
murdoch





Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 20

Post2016-05-04, 01:14    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Excel faktycznie może sporo rzeczy ogarnąć, ale na pewno nie bardziej skomplikowane.
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2016-06-18, 13:57    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
ja obecnie sporo czasu spędzam w rozjazdach i nie ma mnie w firmie, obecnie korzystam z ideacloud bo sporo fajnych rzeczy mozna dzieki temu prostemu programowi ogarnąć zdalnie. W moim przypadku to rozwiazanie fajnie sie spradza ale obecnie jest bardzo duzo podobnych narzedzi.. jesli ktos szuka prostego programu do zarzadzania firma to podsyłam link https://www.ideabank.pl/ideacloud
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2016-08-08, 11:29    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Prowadzać działalność w internecie i przyjmując płatności w kryptowalucie bitcoin warto skorzystać z wyszukiwarki adresów bitcoin https://coinfirm.io/content/about-coinfirm - umożliwia ona sprawdzenie danego adresu, a tym samym ograniczenie ryzyka związanego z takimi transakcjami.
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2016-08-12, 10:49    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Pomocne w prowadzeniu własnej firmy są na pewno różne programy do księgowości, faktur itd. Ja mam bizin do fakturowania online. Duże ułatwienie i oszczędność.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-12-06, 09:59    Pomocne narzędzia Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o fakturowanie to tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online dostępne jest chyba jedno z najlepiej rozbudowanych narzędzi na rynku. Ma wiele opcji, których inne programy nie mają. Co ważne - ma również duże możliwości jeśli chodzi o integrację z innymi systemami (np. bankowością online czy programami magazynowymi).
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Pomocne narzędzia
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm