pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Programista PHP/Chorzów/umowa o pracę

Programista PHP/Chorzów/umowa o pracę

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Wojciech Kulesza
Gość

Post2010-09-20, 21:41    Programista PHP/Chorzów/umowa o pracę Odpowiedz z cytatem
Firma informatyczna poszukuje osoby na stanowisko Programista PHP

Zadania
# projektowanie i tworzenie serwisów oraz aplikacji internetowych
# obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań

Wymagania
# zaawansowana znajomość PHP (OOP) poparta doświadczeniem,
# dobra znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
# dobra znajomość HTML / CSS
# podstawowa znajomość JavaScript
# prawo jazdy kategorii B
# dobrej znajomości języka angielskiego

CV prosimy wysyłać na adres praca@lingo.net.pl
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

LINGO Systemy Informatyczne
ul. Bogedaina 22a/5a
41-500 Chorzów
tel. (32) 7713402
Reklamy
Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Programista PHP/Chorzów/umowa o pracę
Skocz do:

Recepcja
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm