pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej

Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
polskagola





Dołączył: 14 Gru 2013
Posty: 16776633

Post2014-10-05, 07:07    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
okay
Reklamy
Grai
Gość







Post2017-12-13, 20:16    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
Najlepiej korzystać z internetowych przewalutowań bezgotówkowych, mamy z głowy wszelkie obawy przed otrzymaniem fałszywych banknotów, a dodatkowo oszczędzamy też dużo na czasie i finansach, np.w Pluskantor.pl spread jest na poziomie 1-2 gr i to nie że przy hurtowym zakupie, każdy klient jest traktowany tak samo.
michał32
Gość







Post2018-01-29, 01:22    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
Właśnie w taki sposób ostatnio wymieniam walutę, przez serwis Gieldawalut.com wszystko odbywa się bardzo szybko i bez ryzyka, podobnie jakbym z e-bankowości korzystał.
Sowiński J
Gość







Post2018-02-14, 22:12    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
Wykluczenie otrzymania fałszywych banknotów jest jedną z ważniejszych zalet bezgotówkowego zakupu waluty, ja realizuję przez Amronet od kilku lat, dostrzegam też wiele innych plusów: ceny, szybkie przelewy, możliwość zastanowienia się nad opłacalnością wymiany.
MarekTer
Gość







Post2018-02-21, 11:37    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
Mnie tak kiedyś oszukali na dolarach w kantorze stacjonarnym, prosiłam o wydanie dolarów po roku 2006 okazało się jednak że część otrzymałam dobrych a część złych. Od tamtego momentu wymieniam w cinkciarz.pl i wybieram w banku jak potrzebuje gotówki. Stacjonarne odwiedzam wtedy kiedy jadę do Czech na jeden dzień.
kolmko
Gość







Post2018-04-28, 00:25    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
Po co mam sobie tym głowę zawracać jeśli wymieniam przez pluskanor.pl bezgotówkowo. Z dodatkową zaletą w postaci niskiego spreadu, ostatnio 1,8 do 2 groszy na eur.
Nootka
Gość







Post2018-05-16, 11:53    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
Co prawda nie zdarzyło mi się na szczęście otrzymać w kantorze fałszywych banknotów, z wielu innych powodów też wolę kupować walutę bezgotówkowo. Zresztą inaczej marny miałoby to sens, bo zapłaty w EUR trafiają do mnie wyłącznie przelewem. Tak więc jak chcę wymienić na PLN, sprawnie i tanio robię to za pośrednictwem Gieldawalut.com, PLN bezplatnie sobie stamtąd na konto wypłacam i mogę pobrać z bankomatu, płacić kartą, dowolnie dysponować pieniądzem w takiej formie jaka mi pasuje.
Golia
Gość







Post2018-07-19, 21:22    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
Właśnie dlatego ja wymieniam pieniądze online, na Gieldawalut. Wtedy tego typu problemy mnie nie dotyczą, a w dodatku wychodzi takie przewalutowanie sporo taniej.
Łukasz
Gość







Post2018-08-09, 19:50    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
To takie strachy na lachy. Wymieniam pieniądze na witrynie Amronet, więc takie rzeczy mnie niejako nie dotyczą. I każdemu kto boi się fałszywych pieniędzy polecam wymieniać online.
Nin
Gość







Post2018-09-29, 15:46    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
Wymiana bezgotówkowa to jest pewniak. Żadnych fałszywek, pomyłek i stresu. Zwłaszcza gdy przebiega tak w pluskantor.pl:)
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2018-09-30, 21:35    Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej Odpowiedz z cytatem
Tylko że jak nie ma prądu, nie ma dostępy do takich pieniędzy w banku. To pewien minus.
Strona główna forum » Hydepark » Uważaj na fałszywe euro - będzie ich coraz więcej
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm