pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Własna firma

Własna firma

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 315

Post2023-11-26, 14:41    Własna firma Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj natrafiłam na bardzo interesujący artykuł, który chciałabym Wam polecić. Znajduje się on pod tym linkiem: https://www.extra-plonsk.pl/payroll-consulting-a-optymalizacja-kosztow-jak-zminimalizowac-ryzyko-bledow Tematem jest payroll consulting i optymalizacja kosztów, a artykuł omawia, jak zminimalizować ryzyko błędów. To wartościowa lektura dla każdego, kto zajmuje się obszarem płacowym w firmie. Czekam na Wasze opinie na ten temat!
Reklamy
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2023-11-29, 11:07    Własna firma Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktokolwiek z was poszukiwałby urządzeń do analizy chemicznej, to moim zdaniem warto zaufać firmie Metrohm z wieloletnią tradycją i wartościami. Udało mi się tam znaleźć analizator procesowy i wiele innych produktów bardzo zaawansowanych technologicznie i w dobrej cenie.
Maciejaszek





Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 38

Post2023-12-04, 01:24    Własna firma Odpowiedz z cytatem
Jedną z rzeczy, o których warto pomyśleć, jest znalezienie dostawcy z udokumentowanym doświadczeniem w zakresie księgowości, takiego jak Aforti AC. Firma zapewnia szeroki zakres usług, które mogą pomóc w zarządzaniu finansami
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2023-12-17, 17:52    Własna firma Odpowiedz z cytatem
Internet, to dzisiaj podstawia komunikacji. Przyda się dobry internet dla firmy
dżejzi





Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 68

Post2024-03-21, 20:12    Własna firma Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś z was prowadzi przykładowo biznes gastronomiczny, ale ten słodki Wink ? Tak pytam, ponieważ powoli wyposażam moją cukiernię i zastanawiam się czy pisaki do tortow , masy cukrowe, akcesoria, blachy - kupić u firmy Elhandel? Co wy na to?
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 315

Post2024-04-29, 18:33    Własna firma Odpowiedz z cytatem
Aktualnie szukam wsparcia w implementacji Krajowego Systemu e-Faktur i zastanawiam się nad firmą https://www.mddp.pl/krajowy-system-e-faktur/. Czy ktoś miał już doświadczenia z ich usługami w tym obszarze? Jakie były Wasze doświadczenia? Czy firma MDDP pomogła w efektywnej adaptacji do Krajowego Systemu e-Faktur Bardzo będę wdzięczny za Wasze opinie i sugestie!
Strona główna forum » Hydepark » Własna firma
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm