pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Giełdy światowe » zainwestuj z nasza firma nawet do 300% zarobku na inwestycji

zainwestuj z nasza firma nawet do 300% zarobku na inwestycji

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
starszy menager lukasz

Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 8

Post2015-11-24, 13:13    zainwestuj z nasza firma nawet do 300% zarobku na inwestycji Odpowiedz z cytatem
jest o bezplatna pomoc w inwestycjach naszej firmy na platformach trade .com
Pokrótce co daje nam handlowanie z nami i na elektronicznej platformie handlowej TRADE.COM http://www.trade.com/pl/#!

Po 1 - Ma Pan dostęp do wszystkich danych giełdowych w jednym programie, w domu, na komputerze, lub jeśli Pan chce to i na smartphonie. Wszystko Pan widzi – jak i gdzie Pana pieniądze pracują, na czym Pan zarabia i ile. Nic nie jest ukryte przed Panem.

Po 2 - Nic to Pana nie kosztuje, wszystkie nasze usługi ma Pan za darmo! A dlaczego? Ponieważ my zarabiamy dopiero kiedy Pan zarabia. To jest Pana rękojmia. Zależy nam, żeby Pan zarabiał, bo wtedy my zarabiamy.

Po 3 - Kupuje Pan kontrakty na akcje, a nie same akcje fizycznie. To jest rynek CFD (Contract For Difference), co oznacza, że na platformie handlowej zarabia Pan zarówno na zleceniach sprzedaży kontraktów podczas spadku ich cen, jak również na zleceniach kupna kontraktów przy wzroście ich cen! codziennie a nasi klienci zarabiają 20-30% w ciągu dwóch- trzech tygodni w zalezności jakie możliwości daje rynek giełdowy

Po 4 - Inwestuje Pan przy użyciu marginesu bezpieczeństwa, co oznacza, że inwestujemy z Panem nie więcej niż 20-30% pana kwoty na koncie, czyli przy np 10.000 w inwestycji jest maksymalnie 3.000. Pozwala to przeczekać ewentualne spadki cen akcji, które i tak zawsze idą wyżej niż były – współpracujemy tylko z pewnymi firmami, o ugruntowanej pozycji na rynku.

Po 5 - co najważniejsze, przy użyciu dźwigni można kupować kontrakty na akcje już za 1/20 ich ceny! A zysk jest liczony od całości wartości. Co to oznacza? Ze akcje np. firmy Apple, kóre kosztują 100$, może Pan kupić już za 5$! A gdy wartość akcji wzrośnie o 5%, czyli osiągnie 105$ za akcję, Pan zarobił na tym 100%! Dał Pan 5$ za akcje o wartości 100$, a sprzedał Pan je z 5$ zyskiem na każdej akcji. 100% zysku.

Po 6 - ma Pan swobodę działania, bo nie jest Pan zobowiązany do korzystania z naszych sugestii, jeśli nie jest Pan jej pewny z jakiegoś powodu. I to Pan inwestuje, nie my za Pana, więc Pana fundusze pozostają pod Pana kontrolą.

Jest to nowy rynek w Polsce znany juz w krajach zachodnich.
Jeśli chodzi o ryzyko, sugerujemy klientom inwestować 20-30% wpłaconych pieniędzy, rozkładamy inwestycje na dwa trzy filary, przeprowadzamy inwestycje długoterminowe pod wypłatę dywidendy.
Ograniczamy ryzyko do minimum. Klienci którzy podjęli z Nami współpracę zarabiają bezwzględu na to czy zainwestowali 5000 czy 50000 zł.
To się dzieje regularnie i nie są to rzeczy zdarzające się raz na 20 lat. Obecna sytuacja rynkowa powoduje, że stoi Pan przed najlepszą sytuacją do zarabiania pieniędzy, jaka przyszła w całym roku 2015.

Poniżej znajdują się linki do platformy z którą współpracujemy oraz link do Naszej strony.
Strona jest jeszcze w języku angielskim ale Nasz oddział IT pracuje nad publikacją strony w języku polskim:

http://www.tradewise-bi.com/ strona Naszej firmy

Pod tymi linkami znajdzie Pan informacje na temat regulacji prawnych i bezpieczeństwa funduszy na platformie

http://www.trade.com/pl/about-us/safety-of-funds.html#!about-us/safety-of-funds.html#!

Pozdrawiam

Lukasz Biel
Reklamy
Strona główna forum » Giełdy światowe » zainwestuj z nasza firma nawet do 300% zarobku na inwestycji
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-26

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm