pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » zarządzanie hotelem i restauracją

zarządzanie hotelem i restauracją

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-07-19, 06:54    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
W prowadzeniu biznesu liczą się nowoczesne patenty, które nam przedsiębiorcom ułatwiają życie. Mówię to z własnego doświadczenia, bo jeszcze nie tak dawno robiłam wszystko z ołówkiem w ręku. Prowadzenie mojego hoteli zmieniło się o 180 stopni po wprowadzeniu systemu od GIP. Jest to system dzięki któremu zarządzanie staje się banalnie proste, bo wszystko masz w jednym komputerze i jednym programie. Szczegóły samego programu są na ich stronie http://gip.com.pl/hotel/. Ja mogę dodać, ze teraz kontrola magazynu, alarmów w całym hotelu, czy systemu płatności bezgotówkowej i wiele innych, jest banalnie prosta
Reklamy
Windi87





Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 2
Miasto: Poznań, Polska

Post2016-08-02, 14:07    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
No całkiem ciekawy ten system, szkoda że do hoteli tylko on jest. Inne firmy muszą się zadowolić CRM itd.
krepka





Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 13
Miasto: Sandomierz

Post2016-08-19, 08:38    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Prowadząc własny biznes czy restaurację uważam, że warto postawić na coś takiego jak przekąska biurowa.
Obecnie to bardzo ciekawy pomysł na rozwinięcie biznesu i zaspokojenie potrzeb pracowników wielkich korporacji.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-07-27, 16:40    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem takie programy są fajne, ale warto też pomyśleć o dobrym wnętrzu. Bo bez tego ani rusz. Fajne oferty widziałam u firmy Kli kli.com.pl , gdzie mają godne uwagi propozycje.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-04-10, 10:16    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Uważam także, że przy prowadzeniu tego typu biznesu, warto podpatrywać i czerpać inspiracje od konkurentów. Bylem ostatnio na kolacji we Wrocławiu i odwiedziłem restaurację roadamerican, która serwuje burgery, steki i pankcake'i. Jestem pod ogromnym wrażeniem wystroju i kuchni. Warto odwiedzać takie miejsca.
dixit





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 26

Post2018-04-30, 11:34    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Samo zarządzanie jest bardzo ważne i warto inwestować w różne programy, ale też warto się zastanowić nad np. wielofunkcjonalną telewizją hotelową, dzięki której klienci hotelu mogą wiele zyskać. Polecam poczytać o jej zaletach: http://intelihotel.pl/blog/zalety-telewizji-hotelowej/
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2018-07-10, 18:53    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Zarządzanie to jedno, a masa papierków księgowych to drugie. Warto wspomóż się jakimś dobrym oprogramowaniem księgowym. Ja też ostatnio szukałam i znalazłam taki Invoice Digitizer i wydaje się bardzo fajny. Może ty też go wypróbuj u Siebie? Dobra cena i wiele możliwości.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 144

Post2018-10-16, 20:44    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
W przypadku zarządzania hotelem bardzo ważne jest dbanie o wysoki poziom usług, co przeskłada się na zadowolenie klientów z pobytu. Zadowolenie można zbadać przez badanie, tzw. "tajemniczy klient". Możesz to zlecić na zewnątrz firmom badawczym, np. https://www.smartcheck.pl/
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2019-01-14, 12:18    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o takie usprawnianie biznesu, na pewno pomoże w tym dobranie dobrego biura księgowego. Prowadzenie księgowości online jest bardzo wygodne, a dzięki biurom takim jak https://business-tax.pl staje się to dodatkowo niezwykle profesionalne Wink
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2020-12-22, 22:15    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie jest to proste, ale ja wam powiem, że to dla mnie jest po prostu kuriozalne, jeśli nie wiecie, co podać na kolację na przykład. Są w sieci takie https://dietly.pl/blog/co-jesc-na-kolacje poradniki, ale też jako znawcy, powinniście wiedzieć, że kolacja powinna być raczej lekkostrawna. A nie obładowana na przykład dziwnymi tłuszczami.
dixit





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 26

Post2021-04-27, 12:36    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Niezależnie od tego jaki biznes prowadzimy, na pewno trzeba mieć kogoś, kto ogarnie nam całą księgowość. Ja na przykład zdecydowałam się na ASK FINANCE - moim zdaniem świetne biuro rachunkowe Katowice. Dzięki takiej współpracy mam pewność, że wszelkie sprawy księgowe zostaną wykonane poprawnie.
dixit





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 26

Post2021-04-27, 12:36    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Niezależnie od tego jaki biznes prowadzimy, na pewno trzeba mieć kogoś, kto ogarnie nam całą księgowość. Ja na przykład zdecydowałam się na ASK FINANCE - moim zdaniem świetne biuro rachunkowe Katowice. Dzięki takiej współpracy mam pewność, że wszelkie sprawy księgowe zostaną wykonane poprawnie.
duke





Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 44

Post2023-05-23, 15:47    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Prowadzenie hotelu to marzenie wielu przedsiębiorców. Jest natomiast kilka kwestii nad jakimi trzeba się zastanowić. Najważniejsze jest by zapewnić naszym gościom bezpieczeństwo. To jedna z elementarnych potrzeb życiowych człowieka jaką pragniemy realizować, bez znaczenia na to gdzie przebywamy. Musimy więc postawić na system monitoringu, alarm i podpisane umowy z profesjonalną agencją ochroniarską by ktoś był na miejscu w razie potrzeby. Nie ma jakiejkolwiek mowy o przyzwoleniu na drobną kradzież przez nasz personel, dlatego musi być bardzo selektywnie wybierany. Na zapewnienie wysokiego komfortu dla naszych gości ma wpływ wiele czynników. Musimy zadbać o to by zawsze mieć wysokiej jakości kosmetyki dla hoteli - https://higiena24.com/74-kosmetyki-i-akcesoria-hotelowe ponieważ zapewnienie czystości jest kluczowe dla oceny naszych klientów. A jak wiadomo to w dzisiejszych czasach wieści mogą się nieść bardzo szybko, za sprawą takich mediów jak internet.
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 54

Post2023-06-24, 21:49    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
To dość trudna sprawa i wiele obowiązków dlatego trzeba jak najczęściej korzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą nam w prowadzeniu takiej działalności. Bardzo przydatną ofertę dla hoteli i restauracji w kwestii zachowania czystości i higieny ma firma Eko Higiena, która jest największym w Polce dystrybutorem artykułów higienicznych, środków czystości, profesjonalnej chemii i narzędzi do sprzątania. Zajrzyjcie na ich stronę https://www.ekohigiena.pl/, zapoznajcie się ze szczegółami i jeśli nie potraficie sami wybrać wyposażenia, to chętnie pomoże Wam dział handlowy, który przygotuje dla Was ofertę indywidualną.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » zarządzanie hotelem i restauracją
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm