pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » zarządzanie hotelem i restauracją

zarządzanie hotelem i restauracją

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Marlyyn

Post2016-07-19, 06:54    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
W prowadzeniu biznesu liczą się nowoczesne patenty, które nam przedsiębiorcom ułatwiają życie. Mówię to z własnego doświadczenia, bo jeszcze nie tak dawno robiłam wszystko z ołówkiem w ręku. Prowadzenie mojego hoteli zmieniło się o 180 stopni po wprowadzeniu systemu od GIP. Jest to system dzięki któremu zarządzanie staje się banalnie proste, bo wszystko masz w jednym komputerze i jednym programie. Szczegóły samego programu są na ich stronie http://gip.com.pl/hotel/. Ja mogę dodać, ze teraz kontrola magazynu, alarmów w całym hotelu, czy systemu płatności bezgotówkowej i wiele innych, jest banalnie prosta
Reklamy
Windi87

Miasto: Poznań, Polska

Post2016-08-02, 14:07    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
No całkiem ciekawy ten system, szkoda że do hoteli tylko on jest. Inne firmy muszą się zadowolić CRM itd.
krepka

Miasto: Sandomierz

Post2016-08-19, 08:38    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Prowadząc własny biznes czy restaurację uważam, że warto postawić na coś takiego jak przekąska biurowa.
Obecnie to bardzo ciekawy pomysł na rozwinięcie biznesu i zaspokojenie potrzeb pracowników wielkich korporacji.
magda906

Post2017-07-27, 16:40    zarządzanie hotelem i restauracją Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem takie programy są fajne, ale warto też pomyśleć o dobrym wnętrzu. Bo bez tego ani rusz. Fajne oferty widziałam u firmy Kli kli.com.pl , gdzie mają godne uwagi propozycje.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » zarządzanie hotelem i restauracją
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2017-12-15

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm