pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o pracy » CV na 1 czy 2 strony?

CV na 1 czy 2 strony?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
dziobak45





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-06-06, 14:25    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
Na jednej, bo jest po prostu bardziej praktyczne. Na dwóch nigdy nie ma się żadnej gwarancji, że komuś się będzie chciało zerknąć na drugą. I nie trzeba o wszystkim pisać w CV, każdym doświadczeniu, bo na poważne stanowiska raczej praca w Mc Donladzie nie będzie się liczyła.
Reklamy
Kasztanek





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-12, 13:12    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
Zawsze można mieć CV na dwie strony jeżeli ma się tego sporo to idzie ci na drugą stronę więc pracodawca jak spojrzy to powie że jesteś pracowitym i sumiennym pracownikiem nie raz mi koledzy opowiadali że patrzą na die kartki więc spokojnie wszystko jest to ogarnięcia.
Partyjkut





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-13, 14:52    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
Zgodzę się z tym że jak masz na dwie strony cv w niczym ci to nie przeszkadza a nawet lepiej dla ciebie. Wtedy pracodawca wie że masz jakieś doświadczenie i wykształcenie co jest dla nas bardzo ważne moim zdaniem. Nie ma co się martwić jak będzie chciał to i tak przeczyta i tak
Klaudiusz





Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-13, 17:03    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że zdecydowanie lepszą opcją jest cv jednostronicowe formatu A4. Ten dokument powinien być czytelny, estetycznie napisany, i w taki sposób, by mona było spojrzeć na niego całościowo. Także zdecydowanie lepiej na jednej stronie.
bastaaj





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-21, 22:19    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
No ale przecież możesz napisać CV na dwie strony jeżeli masz tyle doświadczenia to dobrze napisane CV zajmie ci dwie strony nie prawda? Mi na przykład nie wiele brakuję do tego by zapełnić jedną całą stronę zrobie jeden kurs i przeskakuje na drugą i co mam nie pisać polowe rzeczy?
ozana





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-07-22, 07:26    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
Według powszechnie przyjmowanej opinii objętość CV nie powinna przekroczyć 2-3 stron A4. Jego długość jest jednak sprawą indywidualną i zależy od doświadczenia zawodowego, posiadanych umiejętności itp. Można się nawet spotkać ze zdaniem, że jeśli na napisanie CV kandydat potrzebuje więcej niż jedna strona A4, to jest z nim coś nie tak.
zbislawl81





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 08:29    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
łędem, który popełnia wielu kandydatów, jest umieszczanie kluczowych umiejętności na samym dole życiorysu. Tuż pod opisem doświadczenia. To sprawia, że Twoje najważniejsze silne strony mogą zostać niezauważone. Jak napisać CV, które zapewni Ci pracę? Najważniejsze umiejętności umieść w widocznym miejscu! Najlepiej na górze lub z boku pierwszej strony CV.
zbrodnia





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 13:51    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
Ciężko czasem zmieścić się w CV na jednym to miejscu..Może to być trudne i to może być trochę skomplikowane. Jeśli chodzi o mnie to ja swoje CV mam na 2 stronach i nie widzę w tym żadnego błędu. Zapytacie się skąd u mnie taka pewność ? Bo się pytałem o to specjalisty od spraw HR.
Kasztanek





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-25, 13:10    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze staram się zmieścić na jednej stronie w cv ponieważ chce by było czytelne nie zanudzało a najwazniejsze żeby było to co itneresuję pracodawce moje doświadczenie związane z daną branżą jaką się zajmuję. DLa pracodawcy w sumie nie jest to ważne czy to masz na jednej czy na dwóch stronach
przybomir





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-25, 19:16    CV na 1 czy 2 strony? Odpowiedz z cytatem
Dla pracodawcy to bez różnicy czy na jedną stronę czy na dwie ponieważ to i tak przejrzy całkowitą ofertę od swojego pracownika przyszłego bo dla niego to jest najważniejsze. Wydaje mi się że najlepiej mieć jak najwięcej szkoły doświadczenia czyt eż kursów
Strona główna forum » Dyskusje o pracy » CV na 1 czy 2 strony?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm