pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Dlaczego nie ma głosowania przez internet?

Dlaczego nie ma głosowania przez internet?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
a.zajac87





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 33
Miasto: Warszawa

Post2015-01-28, 14:49    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Frekwencja skoczyłaby znacznie. Jestem ciekaw czy po wielkich wtopach coś się w tym temacie zmieni.
Reklamy
k-stanislaw145





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 24
Miasto: Zielona Góra

Post2015-01-28, 15:30    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Młodzi ludzie na pewno by zagłosowali. JKM mógłby urosnąć w siłę.
chmielewmalgo12





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 21

Post2015-01-28, 16:02    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem za głosowaniem przez internet! Skoro może się przyczynić do zwiększenia frekwencji to na pewno jest to dobre rozwiązanie.
jasania23456





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 20

Post2015-01-28, 16:52    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Przypuszczam że stworzenie odpowiednich zabezpieczeń też sporo kosztuje i mielibyśmy kolejny krzyk, że wydaje się na to pieniadze.
Diana21





Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 13

Post2015-01-30, 13:17    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
To byłby całkiem dobry pomysł, ale gdyby w takiej sytuacji system siadł, to już w ogóle byłoby po zawodach;) wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie do kart do głosowania opcji "nie głosuję na nikogo, bo nikt mi nie odpowiada" czy coś w tym stylu;) wielu moich znajomych nie idzie do głosowania właśnie dlatego, że nie mają na kogo głosowaćWink może to by zwiększyło frekwencje;)
robenio2x





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-04-24, 13:44    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Takie internetowe głosowanie to dopiero by był raj dla oszustów! Już to widzę, te masowe protesty, to by wykończyło państwo bo pewnie nie udałoby się przeprowadzić ani jednego takiego głosowania do końca.


jeżeli planujecie remont sowjego mieszkania i nie do końca wiecie jak się za to zabrać zapraszam na mojego lboga http://www.dtyniec.e-blogi.pl/komentarze,211381.html znajdziecie tu ciekawe artykuły

Ostatnio zmieniony przez robenio2x dnia 2015-06-23, 12:52, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 10:56    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Ciekawe, czy w tych wyborach poradzą sobie z liczeniem.
Interaktiwe





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-08, 12:56    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
A swoją drogą to mógłby być niezły pasztet gdyby można głosować przez internet. Zakładając, że nie będzie żadnych włamań, oszustw itp. to taki łatwy dostęp do głosowania podniósł by zdecydowanie frekwencję. Nobel dla tego, kto byłby wtedy w stanie przewidzieć wyniki głosowania.
Kaminkoty





Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-15, 18:42    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Tak, zgadzam się, że to jeszcze za wcześnie na takie technologie u nas jeśli chodzi o głosowanie. Pewnie kiedyś nieuchronnie do tego dojdzie, to fakt, ale na razie w najbliższych latach nam to nie grozi.
michaell66





Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-17, 15:27    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Nasze państwo ma problem z prostym system do zbierania głosów, a tutaj ktoś oczekuje systemu głosowania przez internet? Hehe.. Ja osobiście bardzo chciałbym, żeby była taka możliwość, gdyż z pewnością wpłynęłoby to pozytywnie na frekwencję wśród wyborców.
Greta





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-18, 07:53    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
O czym Ty mówisz..Jaka to pozytywna frekwencja u wyborców..By się tylko pogorszyło bo przecież starsze pokolenie nie umie korzystać z komputera a co tutaj mówić dopiero o wyborach. Naprawdę nie wiem o co tu się tyczy dyskusja. Wybory nie będą przez Internet to byłoby za ciężkie.
ana7766





Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-19, 23:38    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Wybory że nie będą przez internet to wiadomo od dawna no chyba ze wynik bedzie znany dzien wczesniej dlatego uwazam kwestie wyborow przez internet za zamknieta chyba ze nie pamietacie o liczeniu glosow przez 2 tygodnie ;0 w kazdym razie pozdrawiam Wink
boqqu





Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-21, 07:17    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Nie dalibyśmy sobie radę w głosowaniu przez Internet. To byłaby najgorsza z możliwych opcji przecież. Chociaż w sumie to ja powiem taką jedną rzecz, ja bym chciał tak zagłosować. Bo nie lubię chodzić na komisję bo tam się wszyscy pytają na kogo zaznaczyłeś itp
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-05-21, 17:03    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Przy głosowaniu przez internet, PKW nie mogłaby robić wałków, więc zapomnijmy o takiej opcji.

Może po obaleniu tego okrągłostołowego systemu...
debomer





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-21, 17:20    Dlaczego nie ma głosowania przez internet? Odpowiedz z cytatem
Głosowanie przez internet byłoby najlepszym rozwiązaniem, wyników z takiego głosowania nie trzeba by ręcznie podliczać, tylko byłyby automatycznie sumowane i rozdzielne między kandydatów. W dodatku ryzyka fałszerstw też byłoby znacznie ograniczone. Mam nadzieje, że doczekam się takiej możliwości.
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Dlaczego nie ma głosowania przez internet?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm